Betöltés...

CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ!

#SZERENCSEJATEKZRT #CSATLAKOZZHOZZANK #LEGYENSZERENCSÉNK

A Szerencsejáték Zrt. Szegedi Értékesítési Régió Értékesítés Szervező Osztálya szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Fejlesztési munkatárs

Szívesen dolgoznál egy nagyvállalat értékesítést támogató csapatának megbecsült tagjaként? Egy egyedülálló szektorban fejlesztenéd tovább tudásodat és szeretnél egy kiváló csapat tagja lenni?

Amennyiben a válaszod igen, várjuk pályázatodat!

Milyen feladatokban számítunk rád? / Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni:

  • értékesítő hálózat szerkezetének és lefedettségének optimalizálásában való közreműködés,
  • kapcsolattartás az ügynöki partnerekkel, működési tevékenységük elősegítése felügyelete,
  • elemzések készítése, területi képviselői munka segítése,
  • esetenként akciók megszervezésében, előkészítésében, lebonyolításában, értékelésében való részvétel,
  • telepítési kérelmekhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása,
  • az értékesítő partnerek és a területi képviselők közötti kapcsolattartásának elősegítése,
  • az új játékok területi bevezetésében való közreműködés.

Téged keresünk, HA:

  • felsőfokú gazdasági/kereskedelmi végzettséggel rendelkezel
  • excel-adatbázis kezelő függvények használatában és azok elemzésében jártas vagy,
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezel,
  • nyitott vagy új rendszerek megismerésére,
  • munkádat az önállóság mellett a precízség és pontosság jellemzi,
  • rugalmas és mobilis vagy,
  • szeretsz csapatban dolgozni.

Előnynek számít, HA:

  • rendelkezel kereskedelmi területen szerzett tapasztalattal,
  • vannak sportfogadással kapcsolatos ismereteid, tapasztalataid,
  • jó problémamegoldó képességed van,

Miért érdemes hozzánk csatlakozni?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk,
  • segítőkész, támogató csapat tagja lehetsz,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt,
  • versenyképes fizetést és juttatási csomagot biztosítunk,
  • magas színvonalú egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • válsághelyzet esetén is stabil hátteret biztosítunk.

Munkaviszony jellege: határozott idejű teljes munkaidős foglalkoztatás.

Jelentkezési határidő: 2021. június 17.

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.