Betöltés...

CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Kereskedelmi Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FEJLESZTÉSI MUNKATÁRS

Szívesen részt vennél egy nagyvállalat értékesítési folyamatainak működtetésében? Szívesen támogatnád a munkatársak, partnerek munkáját? Szeretsz utazni?

Ha a válaszod igen, Téged keresünk.

Milyen feladatokban számítunk rád? / Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni:

  • a lottózói értékesítő hálózat munkájának támogatása, ellenőrzése,
  • statisztikák, elemzések készítése,
  • lottózói adminisztráció feldolgozása,
  • társterületekkel való egyeztetés, kapcsolattartás,
  • hat megyében található lottózóink személyes látogatása.

Téged keresünk, HA:

  • legalább középfokú végzettséged van,
  • rendelkezel adminisztrációs tapasztalattal,
  • felhasználói szinten használod az MS Office programokat,
  • nyitott vagy új ismeretek megszerzésére,
  • munkádat az önállóság mellett a pontosság és precizitás jellemzi,
  • gépkocsi-vezetési gyakorlattal rendelkezel.

Előnynek számít, HA:

  • felsőfokú végzettséged van,
  • rendelkezel értékesítési területen szerzett tapasztalattal.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk
  • változatos munkavégzési helyen dolgozhatsz,
  • összetett, felelősségteljes szakmai feladatok várnak,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt
  • versenyképes juttatási csomagot biztosítunk,
  • magas színvonalú egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • részt vehetsz közösségi programjainkon.

Jelentkezési határidő: 2021. június 21.

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.