Betöltés...

CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Kereskedelmi Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Üzleti projektmenedzser

Milyen feladatokban számítunk rád? / Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni:

  • az értékesítési hálózat transzformációját, fejlesztését támogató stratégiai projektek tervezésében és előkészítésében való aktív részvétel,
  • projekt megtervezése és projekt alapító dokumentum készítése,
  • projekt csapat munkájának vezetése, összehangolása a projekt alapító dokumentumban meghatározott célok teljesüléséért,
  • projekt megbeszélések szervezése, hatékony vezetése, dokumentálása és annak transzparens kommunikálása,
  • az ütemterv, költség- és erőforrásterv és projekt terjedelem betartása, kommunikálása,
  • rendszeres információ szolgáltatás a projekt előrehaladásáról a projekt owner és projekt irányító bizottság részére,
  • változás- és kockázatkezelési rendszer működtetése,
  • projektzárási feladatok elvégzése, projektzáró dokumentum elkészítése és engedélyeztetése,
  • a Kereskedelmi Igazgatóság különböző üzleti területeiről érkező informatikai fejlesztések befogadása, adminisztrálása,
  • az igazgatóság informatikai fejlesztései tervezésének és megvalósításának koordinálása

Téged keresünk, HA:

  • gazdasági vagy informatikai területen szerzett befejezett felsőfokú végzettséggel rendelkezel,
  • van legalább 3 éves, nagyvállalati projektek vezetésében szerzett tapasztalatod,
  • rendelkezel legalább 3 év kiskereskedelmi tapasztalattal,
  • önálló munkavégzés és határidők tartása jellemző rád,
  • üzleti és stratégiai gondolkodásmódod van,
  • ismered a projektvezetési módszertanokat,
  • kiváló szervező vagy,
  • kiemelkedő a kommunikációs képességed

Előnynek számít, HA:

  • kommunikációs szinten beszélsz angolul,
  • van PMP vizsgád,
  • vettél már részt program szervezésében,
  • értékesítési hálózat transzformáció vagy kereskedelem fejlesztés területén vagy informatikai fejlesztések területén van már tapasztalatod.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk
  • jól megközelíthető, központi helyen lévő munkahelyen dolgozhatsz,
  • összetett, felelősségteljes szakmai feladatok várnak,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt
  • versenyképes juttatási csomagot biztosítunk,
  • magas színvonalú egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • részt vehetsz közösségi programjainkon