Betöltés...

CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Kereskedelmi Igazgatósága munkatársat keres  az alábbi munkakörbe:

Webanalitikus

Digitális analitikai munkatárs

Milyen feladatokban számítunk rád? / Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni:

  • részvétel a Társaság teljes körű webanalitikai kiszolgálásában: közreműködés a digitális felületek (weboldalak, mobilalkalmazások) mérési stratégiájának és terveinek kialakításában; elemzések, riportok készítése web- és alkalmazásanalitikai eszközök használatával;
  • részvétel analitikai fejlesztési igények megfogalmazásában, üzleti igényspecifikáció elkészítésében;
  • hozzájárulás a Társaság konverzióoptimalizálással (CRO) és keresőoptimalizálással (SEO) kapcsolatos feladatainak ellátásához;
  • kapcsolattartás a házon belüli üzleti területekkel és az analitikai ügynökséggel.

Téged keresünk, HA:

  • rendelkezel minimum 3 év szakmai tapasztalattal online értékesítési vagy digitális marketing területen;
  • magabiztosan használod a Google Analytics-t;
  • analitikai, elemző készség és rendszerezésre való képesség jellemző rád;
  • van készséged az önálló, pontos munkavégzésre; miközben tudsz és szeretsz csapatban dolgozni;
  • nyitott vagy a folyamatos tanulásra, új ismerek elsajátítására; innovációs látásmóddal rendelkezel.

Előnynek számít, HA:

  • rendelkezel konverzióoptimalizálással, keresőoptimalizálással kapcsolatos ismeretekkel, tapasztalattal;
  • van adatvizualizációs eszközökkel kapcsolatos tapasztalatod;
  • ismered és tudod használni a Google Tag Manager-t;
  • ismered a Szerencsejáték-ipart, a sportfogadást (Tippmix, Tippmixpro);
  • jól kommunikálsz írásban és szóban is angolul.

 Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk;
  • jól megközelíthető, központi helyen lévő munkahelyen dolgozhatsz;
  • összetett, felelősségteljes szakmai feladatok várnak;
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt;
  • versenyképes juttatási csomagot biztosítunk;
  • magas színvonalú egészségügyi ellátásban részesülsz;
  • várunk közösségi programjainkon.