Csatlakozz hozzánk

SZERVER INFRASRTUKTÚRA OSZTÁLYVEZETŐ

pozícióba!

A Szerencsejáték Zrt.-nél a játék, a szórakozás és a nyerés izgalmát nyújtjuk játékosainknak. Ez az élmény és szenvedély nem csak játékosainkat, de munkavállalóinkat is áthatja. Legyél Te is nyertes és lépj be velünk érdekes, élményekkel teli, izgalmas világunkba!

Nálunk ezek a feladatok várnak:

  • a Szerencsejáték Zrt. infrastruktúra rendszerek elvárt rendelkezésre állás és biztonsági szint szerinti üzemeltetésének biztosítása,
  • incidens és változás kezelési folyamatok működtetése, megelőzés, elhárítás, gyökérok(ok) feltárása és megszüntetése,
  • karbantartások, frissítések ütemezése és végrehajtatása,
  • jelentések, riportok biztosítása,
  • igénykezelési folyamatok működtetése,
  • infrastruktúra (hardver és alap szoftver, hálózat) fejlesztési koncepciójának kidolgozása és kidolgoztatása, ütemezése,
  • rendszerdokumentációk meglétének kontrollja, megkövetelése, élesítési döntések meghozatala,
  • szakterületet érintő éves beszerzési terv összeállítása; beszerzések műszaki specifikációjának elkészítése, részvétel a beszerzési, pályázati folyamatban (szakmai tag), ajánlatok kiértékelése és szakmai javaslattétel,
  • a területet érintő szakmai és stratégiai projektek támogatása (erőforrásmenedzsment - erőforrás gazdaként),
  • külső és belső képzések biztosítása, a szervezeti egységben dolgozók szakmai támogatása, konzultáció,
  • a beosztottakkal kapcsolatos vezetői teendők ellátása,
  • együttműködés társterületekkel, belső ügyfelekkel.

Te vagy a legalkalmasabb erre a pozícióra, amennyiben:

  • van infrastruktúra üzemeltetési, szakmai tapasztalatod,
  • befejezett felsőfokú informatikai végzettséged van,
  • legalább 3 év vezetői tapasztalatot szereztél 15-20 fős csapat élén,
  • önálló, precíz, felelősségteljes, hatékony munkavégzés és határozottság jellemez,
  • gondolkodásod strukturált, módszeres, jó probléma megoldó képességed van,
  • megfelelő kommunikációs készséged van szóban és írásban egyaránt,
  • kiemelkedő csapatépítő, összetartó attitűd jellemez,
  • tárgyalási szinten beszélsz angolul.

Előnyt jelent:

  • rendelkezel informatikai hardver vagy szoftver területen szerzett szakmai minősítésekkel,
  • komplett adatközpont üzemeltetésében szerzett tapasztalatod van,
  • dolgoztál már nagyvállalati környezetben,
  • ismered a virtualizáció és felhő alapú, hibrid infrastruktúrákat,
  • hálózati ismeretek sem idegenek számodra.

Miért érdemes hozzánk csatlakoznod?

  • nálunk egyedülállóan magas cafeteria juttatás, alapbéren felüli teljesítménytől függő ösztönző bér, továbbá színvonalas magánegészségügyi ellátás is vár,
  • megbízható, stabil nagyvállalati hátteret biztosítunk,
  • jól megközelíthető, központi helyen fekvő munkahelyen dolgozhatsz,
  • számos lehetőséggel támogatjuk szabadidőd eltöltését:
    • AYCM kártyával, különböző kedvezményekkel, és cégen belüli programokkal támogatjuk a sportolási szenvedélyedet,
    • közös céges egyesületünkkel változatos kulturális eseményen vehetsz részt,
    • Munkavállalói Támogató Programunk keretein belül ingyenes jogi, pszichológiai, pénzügyi vagy szociális támogatást is igénybe vehetsz,
  • segítünk szakmai fejlődésedben: képzéseken, tréningeken vehetsz részt,
  • közös Élménynappal, ünnepi rendezvényekkel és csapatépítőkkel garantáljuk a munkán kívüli kikapcsolódást.

A Szerencsejáték Zrt. elkötelezett támogatója a megváltozott munkaképességűek foglalkoztatásának.

EGYÜTT CSAK NYERHETÜNK!