Betöltés...

CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ!

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Gazdasági Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Szenior gazdasági rendszerüzemeltető

Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni:

•           ERP rendszer üzemeltetés: interfészek futtatása és felügyelete,

•           értékesítő partnerek elszámoltatási folyamatainak rendszertámogatása ERP-ben,

•           közreműködés az ERP rendszert érintő projektekben (ERP megújítási projekt, meglévő vállalatirányítási rendszer funkcionális módosítása és bővítése, rendszerkapcsolatok aktualizálása),

•           szállítói számlák feldolgozásával kapcsolatos üzemeltetési feladatok ellátása,

•           eseti lekérdezések készítése ERP és számlajóváhagyási rendszerekből,

•           közreműködés ERP és számlafeldolgozási rendszerek dokumentációinak naprakészen tartásában,

•           együttműködés a kapcsolódó szakterületekkel és a beszállítókkal.

Téged keresünk, HA:

  • felsőfokú gazdasági informatikus végzettséggel rendelkezel,
  • minimum 5 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel,
  • van MS ERP (elsősorban Dynamics AX vagy 365) üzemeltetési, valamint számlafeldolgozási rendszer üzemeltetési ismereted,
  • MS SQL lekérdezésekben alapos jártasságod van,
  • tapasztalt vagy vevői és szállítói elszámolásokban,
  • munkádat az önállóság mellett a precízség és pontosság jellemzi,
  • érted és átlátod a komplex folyamatokat és összefüggéseket,
  • felelős, megoldás fókuszú és eredmény orientált működés jellemez,
  • rugalmasan kezeled a változásokat,
  • és fontos számodra a tudástranszfer, csapatmunka.

Előnynek számít, HA:

  • beszélsz angolul,
  • ismered a TIS eFlow és Basware számlafeldolgozó rendszereket.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk,
  • összetett, felelősségteljes feladatok várnak,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt,
  • versenyképes juttatási csomagot biztosítunk,
  • magas színvonalú egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • részt vehetsz közösségi programjainkon.

Jelentkezési határidő: 2022.01.23.

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.