Csatlakozz hozzánk

SERVICE DESK MUNKATÁRS

pozícióba!

A Szerencsejáték Zrt.-nél a játék, a szórakozás és a nyerés izgalmát nyújtjuk játékosainknak. Ez az élmény és szenvedély nem csak játékosainkat, de munkavállalóinkat is áthatja. Legyél Te is nyertes és lépj be velünk érdekes, élményekkel teli, izgalmas világunkba!

Nálunk ezek a feladatok várnak:

  • IT Service Desk napi feladatai
    • felhasználói megkeresések kezelése - információ, megoldás, támogatás biztosítása, Service Desken kezelhető igények kezelése,
    • incidens bejelentések első körös kezelése – kategorizálás, azonnali megoldás, priorizálás, eszkalálás,
    • rögzített feladatok, események nyomkövetése,
  • Szolgáltatásmenedzsment folyamatok működtetése, támogatása
    • támogató eszközben tárolt információk naprakészségének biztosítása,
    • probléma-, változáskezelés-, esemény- menedzsment támogatása,
    • javaslattétel fejlesztésre,
  • Felhasználók, partnerek technikai támogatása
    • alkalmazások, eszközök használatával kapcsolatos segítségnyújtás – beállítás, paraméterezés, szükség esetén helyszíni támogatás,
    • események monitorozása, szükség esetén beavatkozás, eszkalálás,
  • Együttműködés társterületekkel
    • folyamatos kapcsolattartás társterületekkel – feladatok, státuszok egyeztetése,
    • szervezet működését befolyásoló IT események, információk kommunikálása,
  • 7*24-es készenlét biztosítása
    • heti 40 órás munkaidőben,
    • azonnali beavatkozást igénylő felhasználói események kezelése.

Te vagy a legalkalmasabb erre a pozícióra, amennyiben:

  • ügyfélcentrikus látásmódod van,
  • megbízható, elkötelezett csapatjátékos vagy,
  • ITIL módszertant ismered, szolgáltartói szemlélettel bírsz,
  • jól kommunikálsz,
  • IT szakterületen szerzett végzettséged van.

Előnyt jelent:

  • dolgoztál már nagyvállalati IT környezetben, Service Desken,
  • szolgáltatásmenedzsment rendszer ismerettel rendelkezel,
  • motivál egy új feladatkör kialakításában történő részvétel,
  • IT rendszer-üzemeltetési tapasztalattal rendelkezel,
  • JIRA ismerettel rendelkezel.

Miért érdemes hozzánk csatlakoznod?

  • dinamikus, megoldásokat kereső csapat vagyunk,
  • kíváncsiak vagyunk ötleteidre,
  • Home Office lehetőséghez eszközt, támogatást biztosítunk,
  • nálunk egyedülállóan magas cafeteria juttatás, alapbéren felüli teljesítménytől függő ösztönző bér, továbbá színvonalas magánegészségügyi ellátás is vár,
  • megbízható, stabil nagyvállalati hátteret biztosítunk,
  • tömegközlekedéssel jól megközelíthető, központi helyen fekvő munkahelyen dolgozhatsz,
  • számos lehetőséggel támogatjuk szabadidőd eltöltését:
    • AYCM kártyával, különböző kedvezményekkel, és cégen belüli programokkal támogatjuk a sportolási szenvedélyedet,
    • közös céges egyesületünkkel változatos kulturális eseményen vehetsz részt,
    • Munkavállalói Támogató Programunk keretein belül ingyenes jogi, pszichológiai, pénzügyi vagy szociális támogatást is igénybe vehetsz,
  • segítünk szakmai fejlődésedben: képzéseken, tréningeken vehetsz részt,
  • közös Élménynappal, ünnepi rendezvényekkel és csapatépítőkkel garantáljuk a munkán kívüli kikapcsolódást.

A Szerencsejáték Zrt. elkötelezett támogatója a megváltozott munkaképességűek foglalkoztatásának.

EGYÜTT CSAK NYERHETÜNK!