Csatlakozz hozzánk

PROMÓCIÓMENEDZSER

pozícióba!

A Szerencsejáték Zrt.-nél a játék, a szórakozás és a nyerés izgalmát nyújtjuk játékosainknak. Ez az élmény és szenvedély nem csak játékosainkat, de munkavállalóinkat is áthatja. Legyél Te is nyertes és lépj be velünk érdekes, élményekkel teli, izgalmas világunkba!

Nálunk ezek a feladatok várnak:

  • Társasági célok teljesülésének sportfogadásra vonatkozó promóciókkal történő támogatása,
  • Országosan sportfogadásra vonatkozó promóciók kezdeményezése, szervezése, koordinálása, kapcsolódó feladatok ellátása, valamint szakmai javaslattétele,
  • Promóciós tevékenységhez tartozó döntéselőkészítő anyagok készítése, prezentálása,
  • Tevékenységhez tartozó projektekben, fejlesztésekben aktív részvétel, a kapcsolódó feladatok menedzselése, koordinálása,
  • Promóciók kiértékelése, vezetői összefoglalók, prezentációk készítése,
  • Promóciók hatékonyságának növelésére javaslatok megfogalmazása az akciók visszamérései, eredményei alapján,
  • Ügyfél-elégedettséget, ügyfélértéket növelő aktivitások kidolgozása, megvalósítása, promóciókba beépítése,
  • Értékesítői ösztönző versenyek kezdeményezése, szervezési feladatok támogatása, kommunikációs feladatok ellátása,
  • Kapcsolattartás a Társaság szakterületeivel és külsős partnereivel,
  • Előterjesztések, szabályzatok, utasítástervezetek véleményezésében való közreműködés.

Te vagy a legalkalmasabb erre a pozícióra, amennyiben:

  • szakirányú felsőfokú végzettséggel vagy legalább középfokú végzettséggel és releváns szakmai tapasztalattal (min. 5 év) rendelkezel kampánymenedzsment / CRM területen,
  • jól kommunikálsz szóban és írásban egyaránt,
  • érdeklődsz a sportok és sportfogadás iránt,
  • innovatív látásmóddal rendelkezel, az új kihívásoktól nem riadsz vissza, hanem lehetőséget látsz bennük,
  • képes vagy önállóan, pontosan és precízen végezni a munkádat,
  • érdeklődsz a Szerencsejáték Zrt. termékei iránt,
  • jól tudsz csapatban dolgozni,
  • szívesen veszel részt a kreatív és az analitikus gondolkodást igénylő feladatokban is,
  • Microsoft Office alkalmazásokat jól ismered.

Előnyt jelent:

  • szerencsejáték iparág és sportfogadás ismerete,
  • van szövegírói tapasztalatod,
  • van Adobe Photoshop vagy egyéb grafikai szoftvert ismereted,
  • van üzleti oldali fejlesztésmenedzsment tapasztalatod,
  • társalgási szinten beszélsz angolul.

Miért érdemes hozzánk csatlakoznod?

  • nálunk egyedülállóan magas cafeteria juttatás, alapbéren felüli bónusz, továbbá színvonalas magánegészségügyi ellátás is vár,
  • megbízható, stabil nagyvállalati hátteret biztosítunk,
  • jól megközelíthető, központi helyen fekvő munkahelyen dolgozhatsz,
  • számos lehetőséggel támogatjuk szabadidőd eltöltését:
    • AYCM kártyával, különböző kedvezményekkel, és cégen belüli programokkal támogatjuk a sportolási szenvedélyedet,
    • közös céges egyesületünkkel változatos kulturális eseményen vehetsz részt,
    • Munkavállalói Támogató Programunk keretein belül ingyenes jogi, pszichológiai, pénzügyi vagy szociális támogatást is igénybe vehetsz,
  • segítünk szakmai fejlődésedben: képzéseken, tréningeken vehetsz részt,
  • közös Élménynappal, ünnepi rendezvényekkel és csapatépítőkkel garantáljuk a munkán kívüli kikapcsolódást.

A Szerencsejáték Zrt. elkötelezett támogatója a megváltozott munkaképességűek foglalkoztatásának.

EGYÜTT CSAK NYERHETÜNK!