CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ!

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Gazdasági Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

KONTROLLER

Milyen feladatokban számítunk rád?

A csapat tagjaként proaktívan részt veszel:

  • a Társaság heti, havi, negyedéves kontrolling jelentéseinek, beszámolóinak összeállításásában,
  • az üzleti tervezésben, terv-tény elemzések, előrejelzések és kalkulációk készítésében,
  • a vezetői döntéseket támogató és egyéb kontrolling elemzések, jelentések készítésében,
  • a beruházási tervek, megvalósíthatósági tanulmányok összeállításában, elemzésében és monitoringjában,
  • a szakterületi költségfelhasználások rendszeres elemzésében, szoros kapcsolatot tartva az üzletági kontrollerekkel,
  • a jövedelmezőségszámítások, költségfelosztások kezelésében, ellenőrzésében,
  • az üzlet- és kontrolling fejlesztési projektekben,
  • a leányvállalatokkal való kapcsolattartásban,
  • a teljesítmények rendszeres mérésében, kulcs mutatószám-rendszer gondozásában,
  • a kontrolling-, tervezési- és riporting folyamatok valamint az azt támogató IT megoldások fejlesztésében, működtetésében.

Téged keresünk, HA:

  • rendelkezel főiskolai vagy egyetemi szakirányú gazdasági végzettséggel (diploma),
  • releváns munkatapasztalatod van: minimum 3 éves kontrolling területen szerzett, közép- vagy nagyvállalati szinten,
  • professzionális szinten kezeled az excelt, adatbázisokat,
  • szakmai angol nyelv ismerettel rendelkezel szóban és írásban egyaránt,
  • pontos, precíz, megbízható munkavégzés jellemez,
  • erősséged a jó kommunikációs készséged,
  • alapos számviteli ismeretekkel bírsz,
  • szívesen dolgozol önállóan és csapatban is,
  • ismersz integrált vállalatirányítási rendszereket,
  • nem idegenek számodra a prezentációs eszközök.

Előnyt jelent:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség,
  • IBM Cognos TM1 ismerete,
  • IFRS ismerete.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk, egy segítőkész, támogató csapatban,
  • az alapbéreden felül a teljesítménytől függő ösztönző bérrel kiemelkedő jövedelmet érhetsz el,
  • piacvezető juttatási csomagot kínálunk, egyedülállóan magas Cafeteriával,
  • számunkra fontos az egészséged: magas színvonalú magán egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • kedvezményekkel, programokkal támogatjuk a sportolási lehetőségeket,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt,
  • Téged is várunk színvonalas közösségi programjainkon.

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.