Betöltés...

CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ!

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Marketing és kommunikációs Igazgatóságának területére széleskörű szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat keres, az alábbi munkakörbe:

Kommunikációs szakértő

Téged várunk bővülő csapatunkba, ha rendelkezel minimum 4 éves kommunikációs, azon belül legalább 1-2 éves munkáltatói márkaépítés és kommunikáció területén szerzett munkatapasztalattal. Szívesen kamatoztatnád tudásodat hazánk egyik legnagyobb cégében, és új ötleteiddel, innovatív megoldásaiddal erősítenéd a vonzerejét a meglévő és potenciális munkatársak szemében? Egy egyedülálló szektorban fejlesztenéd tovább tudásod és szeretnél egy kiváló csapat tagja lenni?

Ha a válaszod igen, Téged keresünk.

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • a nemzeti lottótársaság munkáltatói márkastratégiájának és arculatának kidolgozásában és megvalósításában való részvétel,
  • munkáltatói márkakommunikációs akcióterv kialakításában való részvétel és kapcsolódó aktivitások megszervezése, végrehajtása,
  • meglévő munkatársakat célzó és a toborzást támogató programok külső és belső kommunikációjának menedzselése,
  • a munkáltatói márkaépítéshez és HR-kommunikációhoz kapcsolódó tartalmak előállítása,
  • a vállalat releváns külső és belső webes felületeinek menedzselése (pl. kapcsolódó intranet-oldal, karrier oldal),
  • ügynökségi partnerekkel és a toborzási tevékenység külső közreműködőivel (pl. egyetemekkel, állásbörze-szervezőkkel) való kapcsolattartás,
  • online és offline események megszervezésében való részvétel,
  • a munkáltatói márkaépítés eredményességének mérése, a kommunikációs eszközrendszer fejlesztése.

Te vagy a legalkalmasabb erre a pozícióra, HA:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel (marketing, illetve kommunikációs szakirányú végzettség előnyt jelent),
  • legalább 4 éves releváns tapasztalatod van, amiből 1-2 évet munkáltatói márka- és HR-kommunikációs területen szereztél (ügynökségi, illetve vállalati egyaránt),
  • szeretsz és tudsz projekteket menedzselni,
  • kreatív és proaktív vagy,
  • kimagasló íráskészséggel bírsz,
  • minimum középszintű, élő angol nyelvtudással rendelkezel,
  • nyitott vagy az innovációra és képben vagy a szakmánk újdonságaival,
  • önálló, pontos, gyors munkavégzés jellemző rád,
  • jó kapcsolatteremtő vagy erős kommunikációs képességgel,
  • magas elvárások mellett kiegyensúlyozott teljesítőképességgel bírsz.

Miért érdemes hozzánk csatlakozni?

  • inspiratív, nyitott, támogató és családias közeg fogad nap mint nap,
  • jól megközelíthető, központi helyen lévő munkahelyen dolgozhatsz,
  • versenyképes fizetést és juttatási csomagot kínálunk,
  • magas színvonalú egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • válsághelyzet esetén is stabil hátteret biztosítunk,
  • felelősségteljes feladatok várnak,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt.

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidős, határozatlan időre, 180 napos próbaidővel.

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.