Betöltés...

CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt Informatikai Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

JUNIOR IT BIZTONSÁGI RENDSZERMÉRNÖK

Milyen feladatokban számítunk rád? / Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni:

  • IT biztonsági rendszerek üzemeltetésének támogatása (tűzfaleszközök, levelezőszűrő, végpontvédelem, távoli elérés, loggyűjtő, mobileszköz védelem, logelemző),
  • végfelhasználók támogatása,
  • rendszermérnök kollégák támogatása,
  • fejlesztési projektekben való részvétel,
  • riportok készítése, kiértékelése,
  • dokumentációk felülvizsgálata, karbantartása

Téged keresünk, HA:

  • van 1 év hasonló területen szerzett tapasztalatod, de ha pályakezdő vagy, az sem gond,
  • Linux szerver operációs rendszereket ismered,
  • Windows desktop és szerver operációs rendszereket ismered,
  • rendelkezel alapvető hálózati ismeretekkel,
  • IT biztonsági szemlélet jellemző rád,
  • szakma iránti elhivatott vagy,
  • proaktív, motivált személyiség vagy

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk
  • jól megközelíthető, központi helyen lévő munkahelyen dolgozhatsz,
  • összetett, felelősségteljes szakmai feladatok várnak,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt
  • versenyképes juttatási csomagot biztosítunk,
  • magas színvonalú egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • részt vehetsz közösségi programjainkon