Betöltés...

CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Informatikai Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

JAVA fejlesztő

Milyen feladatokban számítunk rád? / Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni:

  • nagyvállalati, pénzügyi alkalmazások fejlesztése,
  • az új fejlesztési igények megtervezésében és kivitelezésében való aktív részvétel,
  • elosztott rendszerek fejlesztése mind on-premise, mind cloud környezetben,
  • architektúrális problémák felismerése és javítása, teljesítmény optimalizáció elvégzése,
  • mikroszervizek tervezése, fejlesztése,
  • magas színvonalú, újrahasznosítható „tiszta” kód írása,
  • adatbázistervezés,
  • factory tesztek támogatása,
  • együttműködés a tesztelő csapattal,
  • dokumentációk elkészítése

Téged keresünk, HA:

  •  rendelkezel 3-5 éves Java fejlesztési tapasztalattal,
  • van Docker ismereted,
  • kreatívan gondolkozol,
  • problémákat gyorsan átlátod és hamar tudsz rá reagálni,
  • van igényed a tanulásra, fejlődésre,
  • algoritmusok és adatstruktúrák nem idegenek számodra,
  • tudsz csapatban dolgozni,
  • kivételkezelésben is részt vettél már,
  • kódtervezési mintákat ismered,
  • UML diagrammok nem idegenek számodra,
  • operációs rendszert (Linux) felhasználói szinten ismered,
  • Git ismered és használatod,

Java ismeretek közül:

  • Java 8/11 verziókat ismered:
        • van tapasztalat interfészek tervezésében (Soap/REST)
        • Spring keretrendszert ismered (Spring Boot, Spring Security ..)
        • tapasztalat vagy web/alkalmazás szerver használatában (weblogic, tomcat, glassfish …)
        • JPA
  • Adatbázis ismeretet területén:
          • SQL ismerttel rendelkezel,
          • Valamely standard SQL szervert jól ismered (MSSQL, Oracle, MySQL, MariaDB vagy PostgreSQL)
  • bírod a monotóniát

Előnynek számít, HA:

  • funkcionális programozási ismereteid vannak,
  • Oracle middleware tapasztalattal rendelkezel,
  • CI/CD pipeline ismered,
  • J2EE / Spring tapasztalatod van,
  • Typescript és Angular ismereted van,
  • van Scala ismered,
  • Agilis fejlesztési módszertant ismered,
  • NoSQL nem idegen od vanszámodra,
  • Keycloak tapasztalat (Authentikációs megoldások ismeret),
  • üzemeltetésben szereztél már tapasztalatot

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk
  • jól megközelíthető, központi helyen lévő munkahelyen dolgozhatsz,
  • összetett, felelősségteljes szakmai feladatok várnak,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt
  • versenyképes juttatási csomagot biztosítunk,
  • magas színvonalú egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • részt vehetsz közösségi programjainkon