Betöltés...

CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ!

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Jogi és Ellenőrzési Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Játékszabályozási munkatárs

Vonzó számodra a szerencsejáték egyedülálló iparága? Szeretnél lendületes, támogató játékszabályozási csapatunk tagja lenni?

Várjuk jelentkezésedet!

Milyen feladatokban számítunk rád? / Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni:

  • a Társaság kínálatában szereplő valamennyi szerencsejáték folyamatos szervezéséhez szükséges hatályos játékengedélyek megszerzése a jogszabályi előírásoknak megfelelően, valamint azok naprakészségének, aktualizálásának biztosítása,
  • a szerencsejátékokra vonatkozó játéktervek és részvételi szabályzatok elkészítésének, szervezeten belüli véleményezésének és hatósági engedélyezésre történő benyújtásának koordinálása,
  • kapcsolattartás, egyeztetések a szerencsejáték szervezéssel összefüggésben hatósági szervekkel, felügyeleti hatósággal,
  • a játékengedélyek nyilvántartása, meghosszabbítása, módosítása,
  • az új játékok értékesítésének megkezdéséhez kapcsolódó utasítások elkészítése és annak koordinálása,
  • SZF adatszolgáltatási felhívások, ellenőrzési jegyzőkönyvek megválaszolása,
  • rendszeres adatszolgáltatások teljesítése,
  • belső szabályzók (játékterv, részvételi szabályzat) társaságon belüli értelmezése,
  • közreműködés a Társaság termék-, és kereskedelem-fejlesztési tevékenységében, a fejlesztésekért felelős szakterület munkájának támogatása.

Téged keresünk, HA:

  • egyetemi szintű jogász végzettséggel és minimum 2 éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel,
  • felelős, megoldásfókuszú és eredményorientált működés jellemez,
  • projekt ismeretekkel rendelkezel,
  • munkádat az önállóság mellett a precízség és pontosság jellemzi,
  • érted és átlátod a komplex folyamatokat és összefüggéseket,
  • büntetlen az előéleted,
  • kiemelkedő kommunikációs készséggel rendelkezel,
  • minőségorientált, lendületes és kitartó vagy,
  • szakmai elhivatottság, lojalitás jellemez,
  • magasfokú problémamegoldó képességgel rendelkezel.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk,
  • összetett, felelősségteljes szakmai feladatok várnak,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt,
  • versenyképes juttatási csomagot biztosítunk,
  • magas színvonalú egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • részt vehetsz közösségi programjainkon,
  • jól megközelíthető, központi helyen lévő munkahelyen dolgozhatsz.

Jelentkezési határidő: 2022.01.16.

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.