Betöltés...

CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ!

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Biztonsági Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Információvédelmi elemző

Szeretnél egy profi nagyvállalat biztonsági területéhez csatlakozni? Szívesen részt vennél szerencsejáték specifikus információ biztonsági feladatok ellátásában? Szeretnél részese lenni a történelmi pillanatoknak? Motiválnak a kihívások, a lehetetlen küldetések?

Ha a válaszod igen, ez a Te helyed.

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • információbiztonsági események és incidensek kezelése, kivizsgálása,
  • a Társaság adatainak és információs rendszereinek biztonság érvényesítése,
  • információbiztonsági delegáltként részvétel a Társaság fejlesztési projektjeiben,
  • információbiztonsági vizsgálatok lefolytatása az informatikai rendszerek folyamatos biztonsági állapotának követése érdekében,
  • tűzfalszabályok ellenőrzése, jóváhagyása
  • fenyegetések feltárása, kockázatok azonosítása,
  • dokumentációk, riportok és statisztikák készítése,
  • részvétel folyamatok és szabályzatok rendszeres felülvizsgálatában, véleményezésében,
  • információbiztonsági tudástár építése, feladatok dokumentálása.

Téged keresünk, HA:

  • ha szívesen lennél egy megújuló információbiztonsági csapat sikereinek részese,
  • releváns szakmai tapasztalatod van nagyvállalati információbiztonsági területen, vagy nagyvállalati informatikai területen erős információbiztonsági affinitással,
  • ismered a nagyvállalati rendszerek működését on-premise és felhős környezetben,
  • tapasztalattal rendelkezel különféle támadási és helytelen működési formák kezelése kapcsán,
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, határozott fellépés jellemez,
  • erős rendszerszemléleted, elemző és problémamegoldó képességed van,
  • sem a csapatmunka, sem a felelősségteljes önálló munkavégzés nem áll messze tőled,

Előnynek számít, HA:

  • informatikai/műszaki területen szerzett felsőfokú végzettséggel rendelkezel,
  • van hálózatbiztonsági tapasztalatod,
  • ISO 27001 szabvány szerinti információbiztonság ismereteid vannak,
  • multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalattal pályázol,
  • belső auditok elvégzésében szereztél már tapasztalatot,
  • középfokon beszélsz angolul.

Nálunk ezeken a területeken fejlődhetsz:

  • információbiztonsági ismeretek,
  • stratégiai szemlélet,
  • projektmunkákban való részvétel,
  • együttműködés, csapatmunka.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk
  • jól megközelíthető, központi helyen lévő munkahelyen dolgozhatsz,
  • összetett, felelősségteljes szakmai feladatok várnak,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt
  • versenyképes juttatási csomagot biztosítunk,
  • magas színvonalú egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • részt vehetsz közösségi programjainkon

Jelentkezési határidő: 2022.01.23.

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.