CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ!

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Biztonsági Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

INFORMÁCIÓBIZTONSÁGI INCIDENSKEZELÉSI SZAKÉRTŐ

Szeretnél egy profi nagyvállalat biztonsági területéhez csatlakozni? Otthonosan mozogsz az információbiztonság területén? Szívesen részt vennél szerencsejáték specifikus információ biztonsági feladatok ellátásában? Olyan munkahelyet keresel, ahol kiszámítható a munkavégzés?

Ha válaszod igen, várjuk jelentkezésed!

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • információbiztonsági logok elemzése,
  • információbiztonsági események kezelése, kivizsgálása, riportok és statisztikák készítése,
  • információbiztonsági incidensek kezelése, okainak feltárása, elhárítása,
  • biztonsági incidensek észlelése naplóbejegyzésekből kiszűrt események alapján,
  • tanulságok levonása és azok visszavezetése a védelmi rendszerekbe,
  • részvétel projektek információbiztonsági követelményeinek meghatározásában,
  • javaslatok a Társaság biztonsági logelemző rendszereinek fejlesztése kapcsán.

Téged keresünk, HA:

  • releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel nagyvállalati SIEM rendszer kapcsán,
  • jártas vagy biztonsági műveleti központ (SOC) detection/response szolgáltatások mentén,
  • nem idegen számodra a SOAR rendszerben történő munkavégzésben,
  • tapasztalattal rendelkezel különféle támadási és helytelen működési formák logokban történő felismerésében,
  • erősségednek tartod a kommunikációs és kapcsolatteremtő készséged, határozott fellépés jellemez,
  • rendszerszemlélet, elemző és problémamegoldó képességed kiváló,
  • közel áll hozzád a csapatmunka és a felelősségteljes, önálló munkavégzés.

Előnynek számít, HA:

  • informatikai/műszaki területen szerzett felsőfokú végzettséggel rendelkezel,
  • birtokában vagy különböző Információ biztonsági minősítéseknek (pl.: CEH, CHFI, ECIH),
  • ismered az IT forensic tevékenységeket,
  • részt vettél kibervédelmi gyakorlatokon,
  • ismerős számodra az MITRE ATT&CK framework, SIEM platformok, az EDR és IDS/IPS rendszerek,
  • van tapasztalatod kártékony fájl elemzésben,
  • korábban multinacionális vállalatnál dolgoztál,
  • középszinten beszélsz angolul.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk
  • jól megközelíthető, központi helyen lévő munkahelyen dolgozhatsz,
  • összetett, felelősségteljes szakmai feladatok várnak,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt
  • versenyképes juttatási csomagot biztosítunk,
  • magas színvonalú egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • részt vehetsz közösségi programjainkon.

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.