CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ!

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Informatikai Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

IT ARCHITEKT

Milyen feladatokban számítunk rád? / Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni:

  • Közreműködés komplex ICT szolgáltatói környezetben (adatközponti és felhő környezet), nagy megbízhatóságú informatikai alap infrastruktúrák tervezésében, a rendszer kialakításának és üzemeltetésre átadásának szakértői támogatásában.
  • Műszaki szakértői feladatok ellátása (üzleti igények műszaki részének tervezése, beszerzések műszaki szakértői támogatása).
  • Közreműködés fejlesztési tervek megvalósíthatóságának, rendszerbe illeszthetőségének vizsgálatában, véleményezésében.
  • Közreműködés tervezett fejlesztések rendszerre gyakorolt hatásának felmérésében, kockázatelemzésében.
  • ICT fejlesztéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, felülvizsgálata, aktualizálása.
  • A vállalat ICT platformjaihoz kapcsolódó technológiai stratégiájának kialakításában való közreműködés.

Téged keresünk, HA:

  • rendelkezel felsőfokú iskolai végzettséggel,
  • Integrátori- vagy nagyvállalati környezetben szerzett legalább 5 év tapasztalattal,
  • Adatközponti HW architektúra és üzemeltetési ismeretek (DC network, penge és rack szerverek, operációs rendszerek és adatbázisok, tárolási és mentési megoldások),
  • Átfogó, koncepcionális tudás a jellemző IT rendszerek területén,
  • Hardver réteg: tárolók, számítási kapacitások, SAN, LAN,
  • Adatközponti Virtualizációs réteg/ megoldások ismerete: Vmware vSphere, Microsoft Hyper-V, KVM,
  • Jellemző alkalmazás környezetek általános ismerete,
  • Hibrid felhő alapú megoldások (Microsoft M365, Azure),
  • Monitoring koncepciók ismeretek,
  • Legalább 1 IT (architekt) keretrendszer ismerete/ vizsga (pl. TOGAF, ITIL, MOF),
  • Minősítések megléte -: hardver rétegben (HPE); virtualizáció (Vmware); operációs rendszerek, hibrid (Microsoft vagy Red Hat, Suse),
  • Modern alkalmazás keretrendszerek ismerete pl. Kubernetes alapú megoldások,
  • Felhő alapú megoldások során szerzett tapasztalat (Microsoft Azure)

Előnynek számít, HA:

  • Következő technológiák valamelyikének ismerete: Docker, Hadoop, SAP HANA, MongoDB, BIG IP F5.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk
  • jól megközelíthető, központi helyen lévő munkahelyen dolgozhatsz,
  • összetett, felelősségteljes szakmai feladatok várnak,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt
  • versenyképes juttatási csomagot biztosítunk,
  • magas színvonalú egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • részt vehetsz közösségi programjainkon

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.