Csatlakozz hozzánk

IT PROJEKTMENEDZSER

pozícióba!

A Szerencsejáték Zrt.-nél a játék, a szórakozás és a nyerés izgalmát nyújtjuk játékosainknak. Ez az élmény és szenvedély nem csak játékosainkat, de munkavállalóinkat is áthatja. Legyél Te is nyertes és lépj be velünk érdekes, élményekkel teli, izgalmas világunkba!

Nálunk ezek a feladatok várnak:

  • vállalati stratégiai és egyéb kategóriájú projektek informatikai szervezeti keretek közti vezetése vízesés típusú módszertan alapján, üzleti projektek IT terjedelmének menedzselése;
  • projektterv kidolgozása, nyomon követése;
    • projekt eredményességi, sikerességi és végrehajtási mérőszámok meghatározása és nyomon követése
    • feladatok, kompetenciák, erőforrások, ütemezés, eredménytermékek tervezése, menedzselése, a projektcsapat irányítása, támogatása;
    • projekt tagok kiválasztása, tájékoztatása, irányítása, támogatása és ellenőrzése
  • projektek határidőre, elvárt minőségben és költségkereten belüli leszállítása, szükség esetén transzparens projekt változáskezelés;
  • kockázatok feltárása, proaktív kezelése, megoldási javaslatok tétele, végrehajtása;
  • együttműködés a társterületekkel, partnerekkel, stakeholderek kezelése, folyamatos kommunikáció;
  • projekt dokumentáció készítése, értékelések, beszámolók, jelentések készítése, vezetőség folyamatos tájékoztatása;
  • javaslatok megtétele a fejlesztési irányokra, közreműködés azok megvalósításában;
  • napi feladatok ellátása, operatív feladatok, felmerülő problémák megoldása.

Te vagy a legalkalmasabb erre a pozícióra, amennyiben:

  • van befejezett felsőfokú informatikai vagy gazdasági szakirányú végzettséged;
  • rendelkezel legalább 3 éves, nagyvállalati informatikai projektek vezetésében szerzett gyakorlattal;
  • van Informatikai rendszertervezés, IT rendszerbevezetés, alkalmazásfejlesztési tapasztalatod
  • van projektek végrehajtása során szerzett tapasztalatod és ezekről referenciád;
  • projektvezetési módszertanokat ismered (PMP, IPMA, Prince vizsga előny);
  • legalább középfokon kommunikálsz angolul.

Előnyt jelent:

  • ITIL ismeret és vizsga;
  • INFRA projektek vezetésében szerzett gyakorlat;
  • adatbázis migrációs projekt vezetésében szerzett gyakorlat;
  • erős dokumentációs készség;
  • Atlassian termékek ismerete: Jira, Confluence, BigPicture;
  • MS Project szoftver ismeret;
  • PMP, IPMA, Prince vizsga.

Miért érdemes hozzánk csatlakoznod?

  • nálunk egyedülállóan magas cafeteria juttatás, alapbéren felüli teljesítménytől függő ösztönző bér, továbbá színvonalas magánegészségügyi ellátás is vár,
  • megbízható, stabil nagyvállalati hátteret biztosítunk,
  • jól megközelíthető, központi helyen fekvő munkahelyen dolgozhatsz,
  • számos lehetőséggel támogatjuk szabadidőd eltöltését:
    • AYCM kártyával, különböző kedvezményekkel, és cégen belüli programokkal támogatjuk a sportolási szenvedélyedet,
    • közös céges egyesületünkkel változatos kulturális eseményen vehetsz részt,
    • Munkavállalói Támogató Programunk keretein belül ingyenes jogi, pszichológiai, pénzügyi vagy szociális támogatást is igénybe vehetsz,
  • segítünk szakmai fejlődésedben: képzéseken, tréningeken vehetsz részt,
  • közös Élménynappal, ünnepi rendezvényekkel és csapatépítőkkel garantáljuk a munkán kívüli kikapcsolódást.

A Szerencsejáték Zrt. elkötelezett támogatója a megváltozott munkaképességűek foglalkoztatásának.