Betöltés...

CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Felsővezetői asszisztens

Milyen feladatokban számítunk rád? / Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni:

  • a vezető napi munkájának adminisztratív támogatása,
  • szoros, gördülékeny együttműködés biztosítása a társosztályokkal,
  • kapcsolattartás beszállítókkal, külső partnerekkel,
  • a vezetői megbeszélések, találkozók egyeztetése, ütemezése; a kapcsolatok koordinálása,
  • határidők egyeztetése, ellenőrzése, nyilvántartása a vezetők tevékenységéhez kapcsolódóan,
  • jegyzőkönyvek, jelentések, statisztikák készítése, kezelése, tárolása,
  • döntés-előkészítő háttéranyagok összeállítása, szerkesztése, továbbítása.

Téged keresünk, HA:

  • legalább középfokú végzettséged van,
  • rendelkezel hasonló munkakörben szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalattal,
  • az MS Office alkalmazásokat magas szinten ismered,
  • ügyfélközpontúság jellemző rád,
  • legalább középfokú angol nyelvtudásod van szóban és írásban is,
  • kiemelkedő a kommunikációs készséged szóban és írásban is,
  • önállóan tudsz dolgozni, megoldás-orientált szemlélettel rendelkezel,
  • jól bírod a stresszt,
  • ügyviteli, illetve dokumentum-kezelő, archiváló alkalmazásokat ismersz,
  • önmagadra és munkakörnyezetedre is igényes vagy.

Előnynek számít, HA:

  • van gépírási gyakorlatod,
  • rendelkezel jogosítvánnyal,
  • rendelkezel felsőfokú végzettséggel.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosító cégnél dolgozhatsz,
  • jól megközelíthető, központi helyen lévő munkahelyen dolgozhatsz,
  • összetett, felelősségteljes szakmai feladatok várnak,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt,
  • versenyképes juttatási csomagot biztosítunk,
  • magas színvonalú egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • részt vehetsz közösségi programjainkon.