A Szerencsejáték Zrt. Gazdasági Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

ELSZÁMOLTATÁSI MUNKATÁRS

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • saját tulajdonú értékesítőhelyek (pénztárak) teljeskörű elszámoltatása, a bizonylati fegyelem ellenőrzése,
  • pénztári eltérések (hiányok és többletek) analitikus nyilvántartása, egyeztetése, az eltérések kezelésével összefüggő ügyintézés,
  • lottózói pénztárak, karitatív árusok rovancsolásának ellenőrzése a beérkező bizonylatok, dokumentációk alapján,
  • készpénz lefizetésekkel és felvételekkel kapcsolatos könyvelési, nyilvántartási, egyeztetési feladatok ellátása,
  • könyvelési bizonylatok előkészítése, kontírozása és az ERP rendszerben való könyvelésre, a feladatkörhöz kapcsolódóan,
  • információk szolgáltatása, jelentések, kimutatások készítése vezetők, más szervezeti egységek, könyvvizsgálatot vagy ellenőrzést, végzők részére,
  • leltározási feladatokban való részvétel,
  • engedélyhez kötött kifizetések (reklamációk, nagynyeremények) teljes körű menedzselése, ellenőrzése.

Téged keresünk, HA:

  • legalább középfokú, szakirányú (pénzügyi-számviteli ügyintéző, mérlegképes könyvelő) végzettséggel rendelkezel,
  • 3 év szakmai (gazdasági területen szerzett) tapasztalatod van,
  • képes vagy önállóan, pontosan végezni a munkádat, de tudsz csapatban is dolgozni,
  • jól tűröd a monotonitást, de nem rémülsz meg a változásoktól és rugalmasan tudsz hozzájuk állni,
  • nyitott vagy a fejlődésre és hajlandó vagy új dolgokat tanulni,
  • jellemző rád a megoldásfókuszú, eredményorientált, ügyfélközpontú, proaktív munkavégzés,
  • az analitikus gondolkodás mellett a rendszerezésre való képesség is megvan benned.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk, egy segítőkész, támogató csapatban,
  • az alapbéreden felül a teljesítménytől függő ösztönző bérrel kiemelkedő jövedelmet érhetsz el,
  • piacvezető juttatási csomagot kínálunk, egyedülállóan magas Cafeteriával,
  • számunkra fontos az egészséged: magas színvonalú magán egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • kedvezményekkel, programokkal támogatjuk a sportolási lehetőségeket,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt,
  • Téged is várunk színvonalas közösségi programjainkon.

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.