Betöltés...

CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ!

#SZERENCSEJATEKZRT #CSATLAKOZZHOZZANK #LEGYENSZERENCSÉNK

A Szerencsejáték Zrt. Játékfejlesztési és Stratégiai Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Sportfogadási IT-szakértő

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Életed a sport? Érdekel, hogyan működik a sportfogadás? Megismernéd a Tippmix és Tippmixpro játékok informatikai hátterét? Nem idegen számodra az XML fájlok felépítése? Szívesen képviselnéd cégen belül egy agilis, produktív és innovatív csoport érdekeit és ötleteit?

Ha a válaszod igen, Téged keresünk.

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • A Tippmix, Tippmixpro sportfogadási rendszeréhez köthető informatikai változtatási igények közvetítése a beszállító(k), adatszolgáltató(k) és az Informatikai Igazgatóság felé, az érintett felek közötti kapcsolat megteremtése, annak koordinálása,
  • a beszállítókkal, adatszolgáltatóval és az Informatikai Igazgatósággal történő kapcsolattartás a sportfogadási rendszert érintő hibajegyekkel kapcsolatban,
  • együttműködés az oddsmesterekkel, a sportfogadási kínálat naprakész ismerete, konkurens fogadóirodák ajánlatainak értékelése és elemzése, összehasonlítása,
  • a sportfogadási fejlesztések elemzése és értékelése felhasználhatósági szempontok alapján, részvétel az Odds Központot érintő fejlesztési stratégia kialakításában,
  • együttműködés az Odds Központ feladatainak ellátását segítő szervezeti egységekkel.

Te vagy a legalkalmasabb erre a pozícióra, HA:

  • Felsőfokú végzettséggel és
  • (elsősorban írásban alkalmazott) magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel,
  • követed a sportvilág eseményeit, ismered a versenysorozatok és események összefüggéseit,
  • nagy teherbírású és jó stressztűrő képességű vagy,
  • szeretsz és tudsz csapatban dolgozni,
  • proaktív, precíz és gyors vagy.

Előnyt jelent számodra, HA:

  • Informatikusi, matematikusi, mérnöki végzettséged van,
  • érdeklődsz a hazai és nemzetközi sportfogadás iránt,
  • alkalmazásfejlesztési projektek végrehajtása során szerzett tapasztalattal rendelkezel,
  • ismerős vagy a tesztelési módszertanok területén; ezek gyakorlati alkalmazásában szerzett, tapasztalattal rendelkezel.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • Beléphetsz a leggyorsabban fejlődő szerencsejáték, a sportfogadás világába, megismerheted a Magyarországon kuriózumnak számító Odds Központ életét,
  • inspiratív, nyitott, támogató és családias közeg fogad nap mint nap,
  • jól megközelíthető, központi helyen lévő munkahelyen dolgozhatsz,
  • versenyképes fizetést és juttatási csomagot kínálunk,
  • magas színvonalú egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • válsághelyzet esetén is stabil hátteret biztosítunk,
  • felelősségteljes feladatok várnak,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt.

Jelentkezési határidő: 2021.04.24.

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.