Betöltés...

CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Kereskedelmi Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

CRM elemző

Milyen feladatokban számítunk rád? / Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni:

· CRM kampányok szervezésének támogatás, célcsoport meghatározása, monitorozása, kampányhatékonyság mérése

· ügyfélszegmensek átfogó elemzése, játékosszokások alapján ügyfélértéket növelő aktivitások kialakításában való részvétel,

· riportok és lekérdezések készítése, automatizálása,

· nyereményjátékokhoz, promóciókhoz kapcsolódó elemzések, kalkulációk, gazdaságossági számítások készítése,

· prezentációk, döntéselőkészítő anyagok összeállítása

Téged keresünk, HA:

· van befejezett, releváns felsőfokú végzettséged,

· 1-3 év hasonló munkakörben szereztél már tapasztalatot,

· erős felhasználói szintű MS Excel ismereted van,

· statisztikai ismeretekkel rendelkezel,

· ismered a számsorsjátékokat, érdekelnek a Társaság termékei,

· rugalmas vagy,

· tudsz csapatban dolgozni

Előnynek számít, HA:

· az SQL lekérdezőnyelvet ismered,

· a SAS Enterprise Guide-ot, az IBM Modelert vagy más adatbányászati szoftvert ismered, modellezési tapasztalataid vannak,

· adatelemzésben releváns programozási ismereteid vannak (SAS, Python, R stb.),

· kommunikációs szintű angol nyelvtudással rendelkezel

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk
  • jól megközelíthető, központi helyen lévő munkahelyen dolgozhatsz,
  • összetett, felelősségteljes szakmai feladatok várnak,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt
  • versenyképes juttatási csomagot biztosítunk,
  • magas színvonalú egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • részt vehetsz közösségi programjainkon