CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ!

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Kereskedelmi Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

CMS SZAKÉRTŐ / SITEBUILDER

Szívesen veszel részt online, digitális felületek üzleti oldali kezelésében, napra készen tartásában, szívügyed a minél magasabb szintű digitális ügyfélélmény biztosítása? Szívesen kamatoztatnád megszerzett tudásod nagyvállalati környezetben, egy speciális iparágban? Szeretnél részese lenni a történelmi pillanatoknak? Motiválnak a kihívások, a lehetetlen küldetések? Ha a válaszod igen, Téged keresünk!

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • a Társaság interaktív értékesítési csatornáinak (weboldalak, mobilalkalmazások, egyéb digitális felületek) üzleti működtetésében, tartalommenedzsmentjében és hibakezelésében különböző, egyedi tartalomkezelő rendszereken keresztül (CMS),
  • reszponzív aloldalak technikai tervezésében és elkészítésében (vagy asztali és mobilverzió külön-külön),
  • a konverzióoptimalizációs (CRO) programunk és a keresőoptimalizálási tevékenységünk szakmai támogatásában,
  • követelményspecifikációk, illetve funkcionális specifikációk elkészítésében, szakmai véleményezésében; a kapcsolódó fejlesztések üzleti oldali véleményezésében, tesztelésében,
  • a Társaság szakterületeivel (kiemelten: informatika, marketing, CRM), illetve a fejlesztői beszállítókkal való kapcsolattartásban (ügyintézések; idegen nyelvű levelezések, megbeszélések; tárgyalásokon való részvétel; dokumentációk elkészítése; stb.).

Téged keresünk, HA:

  • rendelkezel minimum 1-3 év releváns szakmai tapasztalattal; magabiztos JS, HTML, CSS tudással,
  • felhasználói szinten használod az MS Office programokat,
  • ügyfélközpontúság, szolgáltatói szemlélet, továbbá felelős, megoldásfókuszú és eredményorientált működés és monotóniatűrés jellemző rád,
  • szívesen dolgozol csapatban és önállóan egyaránt,
  • legalább középszinten kommunikálsz angolul szóban és írásban egyaránt.

Előnynek számít, HA:

  • nem áll távol tőled a fejlesztői gondolkodásmód; ismersz fejlesztői keretrendszereket (preferált: Vue.js),
  • legalább alapszinten használsz felhasználói felület tervező eszközt (preferált: Figma),
  • támogattál már konverzióoptimalizációs tevékenységet (A/B tesztek felépítése).

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk, egy segítőkész, támogató csapatban,
  • az alapbéreden felül a teljesítménytől függő ösztönző bérrel kiemelkedő jövedelmet érhetsz el,
  • piacvezető juttatási csomagot kínálunk, egyedülállóan magas Cafeteriával,
  • számunkra fontos az egészséged: magas színvonalú magán egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • kedvezményekkel, programokkal támogatjuk a sportolási lehetőségeket,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt,
  • Téged is várunk színvonalas közösségi programjainkon.

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.