Csatlakozz hozzánk

ASSZISZTENS (BELSŐ ELLENŐRZÉSI TERÜLET)

pozícióba!

A Szerencsejáték Zrt.-nél a játék, a szórakozás és a nyerés izgalmát nyújtjuk játékosainknak. Ez az élmény és szenvedély nem csak játékosainkat, de munkavállalóinkat is áthatja. Legyél Te is nyertes és lépj be velünk érdekes, élményekkel teli, izgalmas világunkba!

Határozott idős (2 év), részmunkaidős foglakoztatás (4-6 óra)

Nálunk ezek a feladatok várnak:

  • a belső ellenőrzési osztályvezető napi munkájának adminisztratív támogatása,
  • vezetői megbeszélések, találkozók koordinálása, ütemezése,
  • a csapat munkáját támogató nyilvántartások naprakészségének biztosítása,
  • határidők nyomon követése, betartásának elősegítése,
  • a csapat munkavállalóival kapcsolatos adminisztratív teendők (pl. munkaidő nyilvántartási rendszer adatainak felügyelete, kezelése),
  • a vizsgálatok szervezéséhez kapcsolódó munkafolyamatok, különösen az iratok iktatása, ügyiratok kezelése, irattárazása,
  • prezentációs anyagok készítése,
  • oktatások, továbbképzések, kiküldetések szervezésében, lebonyolításában való részvétel,
  • az osztály csoportmunka és intranet felületének kezelése,
  • irodai és reprezentációs beszerzések intézése,
  • egyéb, operatív feladatok ellátása.

Te vagy a legalkalmasabb erre a pozícióra, amennyiben:

  • rendelkezel középfokú végzettséggel,
  • legalább 3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod van,
  • felhasználói szinten kezeled a MS Office alkalmazásokat (Word, Excel és PowerPoint),
  • jó a szervező- és kommunikációs készséged,
  • szeretsz csapatban dolgozni.

Előnyt jelent:

  • ANDOC dokumentumkezelő rendszer ismerete,
  • angol nyelv ismerete.

Miért érdemes hozzánk csatlakoznod?

  • nálunk egyedülállóan magas cafeteria juttatás, alapbéren felüli teljesítménytől függő ösztönző bér, továbbá színvonalas magánegészségügyi ellátás is vár,
  • megbízható, stabil nagyvállalati hátteret biztosítunk,
  • jól megközelíthető, központi helyen fekvő munkahelyen dolgozhatsz,
  • számos lehetőséggel támogatjuk szabadidőd eltöltését:
    • AYCM kártyával, különböző kedvezményekkel, és cégen belüli programokkal támogatjuk a sportolási szenvedélyedet,
    • közös céges egyesületünkkel változatos kulturális eseményen vehetsz részt,
    • Munkavállalói Támogató Programunk keretein belül ingyenes jogi, pszichológiai, pénzügyi vagy szociális támogatást is igénybe vehetsz,
  • segítünk szakmai fejlődésedben: képzéseken, tréningeken vehetsz részt,
  • közös Élménynappal, ünnepi rendezvényekkel és csapatépítőkkel garantáljuk a munkán kívüli kikapcsolódást.

A Szerencsejáték Zrt. elkötelezett támogatója a megváltozott munkaképességűek foglalkoztatásának.

EGYÜTT CSAK NYERHETÜNK!