Betöltés...

CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Informatikai Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

ALKALMAZÁS RENDSZERGAZDA

Milyen feladatokban számítunk rád? / Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni:

  • Fogadási rendszer üzemeltetése, ellenőrzése, az ezekkel kapcsolatos alkalmazás rendszergazdai feladatok ellátása, rugalmasan tervezett, délelőtti-délutáni-esti folyamatos munkarendben, munkaszüneti napokon is
  • Az üzemeltetéssel kapcsolatos naprakész adminisztrációs feladatok ellátása
  • Fogadási rendszer monitorozása, problémák megelőzése és megoldása, incidensek kezelése és folyamatainak követése
  • Az üzemeltetésben részt vevő társ területek informatikai támogatása
  • Kapcsolattartás az informatikai rendszerek szállítói és fejlesztői területeivel

Téged keresünk, HA:

  • középfokú informatikai végzettséged van 1-3 éves rendszerüzemeltetői tapasztalattal
  • Pályakezdő szakirányú végzettségű diplomások jelentkezését is várjuk!
  • MS Windows, Linux, számítógép hálózati ismereteid vannak
  • angol nyelv alapfokú ismereted van
  • tanulási készséged, fogékonyságod van az új ismeretek elsajátítására
  • jó hibakereső és problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • nem gond a pontos, igényes munkavégzés, több feladat egyszerre történő megoldásának készsége
  • megfelelő dokumentációs készséggel rendelkezel

•     önálló gondolkodás, eredményorientáltság jellemző rád

•     monotonitás tűréssel rendelkezel

•     csapatban és önállóan is jól tudsz dolgozni

Előnynek számít:

  • Magas rendelkezésre állású szolgáltatások üzemeltetésében való jártasság
  • Különböző informatikai rendszerek adminisztrációjában szerzett tapasztalat
  • Spiratest, Jira, Confluence szoftverismeret
  • Zenoss, Nagios monitorozó rendszerek ismerete
  • IP hálózati ismeretek
  • Programozási ismeretek (Linux shell script írás)
  • ITIL módszertani jártasság

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk
  • jól megközelíthető, központi helyen lévő munkahelyen dolgozhatsz,
  • összetett, felelősségteljes szakmai feladatok várnak,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt
  • versenyképes juttatási csomagot biztosítunk,
  • magas színvonalú egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • részt vehetsz közösségi programjainkon

Munkaidő: rugalmasan tervezett, délelőtt-délutáni beosztású folyamatos munkarendben – munkaszüneti napokon is    a munkaszüneti napokon végzett műszakok után járó pihenőnapok rugalmasan tervezhetőek