Betöltés...

CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Informatikai Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

ALKALMAZÁS ÜZEMELTETŐ

Milyen feladatokban számítunk rád? / Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni:

  • Oracle alkalmazás és adatbázis fejlesztések támogatása,
  • üzleti és fejlesztői területekkel történő aktív együttműködés,
  • fejlesztői követelményspecifikáció véleményezés, előállításában aktív részvétel,
  • fejlesztői igények előkészítése, funkcionális specifikáció előállításban aktív részvétel,
  • Oracle Forms és Apex környezetek egyedi fejlesztéseinek üzemeltetése, tesztelése,
  • fejlesztett és leszállított szoftverek tesztelési terveinek elkészítése, tesztelések dokumentálása, tesztesetek végrehajtása, riportálás,
  • különböző teszt fázisokban való aktív közreműködés,
  • éles üzem során felmerülő hibák kivizsgálása, javításának és rendszerbe történő bevezetésének végig követése,
  • felhasználói támogatás

Téged keresünk, HA:

  • rendelkezel felsőfokú iskolai végzettséggel,
  • szereztél legalább 2-3 év alkalmazásüzemeltetői tapasztalatot Oracle környezetben,
  • jó kommunikációs készséged van,
  • önálló gondolkodás, eredményorientáltság jellemző rád

Előnynek számít, HA:

  • Oracle Forms and Reports, Apex környezeteket ismereted, fejlesztésének támogatásában már szereztél tapasztalatot,
  • Oracle adatbázist felhasználói szinten ismered,
  • Spiratest, Jira, Confluence eszközöket ismered,
  • j vagy a ó hibakeresésben és a problémamegoldásban

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk
  • jól megközelíthető, központi helyen lévő munkahelyen dolgozhatsz,
  • összetett, felelősségteljes szakmai feladatok várnak,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt
  • versenyképes juttatási csomagot biztosítunk,
  • magas színvonalú egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • részt vehetsz közösségi programjainkon