Betöltés...

CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ!

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Játékfejlesztési és Stratégiai Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Akvizíciós munkatárs

Téged várunk csapatunkba, ha minimum 2 éves releváns munkatapasztalattal rendelkezel, elsősorban szerencsejáték iparágon belüli üzletfejlesztés, kontrolling vagy más gazdasági/kereskedelmi területen. Szeretnéd kipróbálni magad egy új területen és részt venni egy stratégiai fontosságú projekt megvalósításában? Ha a válaszod igen, Téged keresünk.

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • a Szerencsejáték Zrt. nemzetközi piacra lépésével és terjeszkedésével kapcsolatos stratégiájának megvalósításában való részvétel,
  • akvizíciós célpontok elemzése, üzleti tervezés,
  • piaci elemzések készítése, iparági trendek és tranzakciók nyomon követése,
  • felvásárlási és befektetési folyamatokban való közreműködés,
  • döntéselőkészítő elemzések és prezentációk készítése.

Te vagy a legalkalmasabb erre a pozícióra, HA:

  • legalább 2 év tapasztalatod van a szerencsejáték iparágban a következő területek valamelyikén:
    • üzletfejlesztés
    • kontrolling
    • egyéb gazdasági / kereskedelmi területek,
  • felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezel,
  • magas szintű az angol és magyar nyelvtudásod szóban és írásban egyaránt,
  • készségszerűen használod a MS Office alkalmazásokat (Word, Excel, Power Point),
  • nyitott vagy az új kihívásokra és szeretnél egy új területet megismerni,
  • analitikus, logikus gondolkodás jellemez, fontos számodra a precizitás és motivál a komplex, változatos projektekben való részvétel,
  • szeretsz csapatban dolgozni, de az önálló feladatmegoldásban is otthon érzed magad.

Előnyt jelent:

  • tranzakciós területen szerezett tapasztalat (pl. vállalati M&A / tranzakciós tanácsadás / befektetői vagy befektetési banki területek),
  • regionális nyelv ismerete (pl. szlovák, lengyel, horvát, román stb.).

Miért érdemes hozzánk csatlakozni?

  • versenyképes fizetést és juttatási csomagot kínálunk,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt,
  • összetett, felelősségteljes szakmai feladatok várnak,
  • a régió legnagyobb felvásárlásain fogsz dolgozni,
  • egy újonnan kialakított terület első csapattagjai között lehetsz, így a kezdetektől részt tudsz venni az akvizíciós tevékenység alapjainak lefektetésében.

Jelentkezési határidő: 2021.06.18.

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.