Csatlakozz hozzánk

ÜZLETI RENDSZEREK ÜZEMELTETÉSI OSZTÁLYVEZETŐ

pozícióba!

A Szerencsejáték Zrt.-nél a játék, a szórakozás és a nyerés izgalmát nyújtjuk játékosainknak. Ez az élmény és szenvedély nem csak játékosainkat, de munkavállalóinkat is áthatja. Legyél Te is nyertes és lépj be velünk érdekes, élményekkel teli, izgalmas világunkba!

Nálunk ezek a feladatok várnak:

  • a szervezeti egységhez rendelt informatikai alkalmazások és rendszerek elvárt rendelkezésre állás szerinti, stabil üzemeltetésének biztosítása; monitoring folyamatos felügyelete és riasztási láncban részvétel,
  • az alkalmazás üzemeltetés irányítása, munkautasítások elkészítése, kommunikálása,
  • az osztály által kezelt rendszerek adatainak helyességének biztosítása, megfelelő ellenőrzési eljárások kidolgozása; szakterületéhez tartozó informatikai komponensekkel kapcsolatos működtetési és kontroll folyamatokban való felelős részvétel,
  • számsorsjátékok kiértékelésének aktív támogatása,
  • Dynatrace monitoring eszköz folyamatos fejlesztése,
  • incidensmenedzsment és változáskezelés folyamatokban aktív részvétel,
  • a szervezeti egységek munkájának/feladataink átvilágítása, munkafolyamatok konszolidálása a hatékonyabb munkavégzés és együttműködés érdekében,
  • a szervezeti egységben dolgozó kollégák számára betanulási módszertan, valamint a rájuk vonatkozó kompetencia mátrix kialakítása,
  • a beosztottak szakmai fejlődéséhez szükséges feltételek biztosítása; a feladatok kiadása, beosztottak munkájának ellenőrzése, rendszeres értékelése,
  • a szervezeti egységben dolgozók szakmai támogatása, konzultáció; a teljesítmény értékelési rendszerből származó egyeztetések alapján a közvetlen munkatársak fejlesztésére vonatkozó javaslatok kidolgozása és a fejlődés mérése;
  • erőforrás gazdálkodás, szabadságok, egyéb távollétek tervezése,
  • többműszakos rendben dolgozó kollégák beosztásának elkészítése,
  • évi budget kezelése, várható költségek (OPEX) és beruházások (CAPEX) tervezése és folyamatos nyomon követése,
  • alkalmazás támogatási szerződések szakmai előkészítése, fordulónapra történő megújítása,
  • alkalmazás üzemeltetésre vonatkozó nem-funkcionális követelmények meghatározása, képviselete
  • a kapcsolódó területekkel, tevékenységekkel szükséges együttműködés szervezése, a végrehajtás következetes számonkérése.

Te vagy a legalkalmasabb erre a pozícióra, amennyiben:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel,
  • az ITIL módszertant alaposan ismered,
  • szervezeti egység/csapat vezetésében legalább 3 év tapasztalatod van,
  • alkalmazás üzemeltetési területen legalább 6 év gyakorlati tapasztalatod van,
  • dolgoztál már nagyvállalati környezetben,
  • működésmódod megoldásfókuszú, eredményorientált, üzleti szemléletű,
  • koncepcionális gondolkodás és rendszerszemlélet jellemez,
  • magas szintű problémamegoldó képességgel rendelkezel,
  • angol nyelvtudásod középfokú.

Előnyt jelent:

  • middleware rendszer üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
  • különböző monitoring eszközök működésében szerzett tapasztalat (pl. Dynatrace, Nagios)
  • Jira és Confluence használatában gyakorlat.

Miért érdemes hozzánk csatlakoznod?

  • nálunk egyedülállóan magas cafeteria juttatás, alapbéren felüli teljesítménytől függő ösztönző bér, továbbá színvonalas magánegészségügyi ellátás is vár,
  • megbízható, stabil nagyvállalati hátteret biztosítunk,
  • jól megközelíthető, központi helyen fekvő munkahelyen dolgozhatsz,
  • számos lehetőséggel támogatjuk szabadidőd eltöltését:
    • AYCM kártyával, különböző kedvezményekkel, és cégen belüli programokkal támogatjuk a sportolási szenvedélyedet,
    • közös céges egyesületünkkel változatos kulturális eseményen vehetsz részt,
    • Munkavállalói Támogató Programunk keretein belül ingyenes jogi, pszichológiai, pénzügyi vagy szociális támogatást is igénybe vehetsz,
  • segítünk szakmai fejlődésedben: képzéseken, tréningeken vehetsz részt,
  • közös Élménynappal, ünnepi rendezvényekkel és csapatépítőkkel garantáljuk a munkán kívüli kikapcsolódást.

A Szerencsejáték Zrt. elkötelezett támogatója a megváltozott munkaképességűek foglalkoztatásának.

EGYÜTT CSAK NYERHETÜNK!