CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ!

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Kereskedelmi Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

ÜZLETI ELEMZŐ (BA) - KERESKEDELMI TERÜLETRE

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • Üzleti helyzetelemzés
    • üzleti elemzés folyamatának tervezése,
    • a megfelelő vizsgálati módszerek kiválasztása, kialakítása,
    • a releváns érdekelt felekkel való kapcsolatfelvétel,
    • a stratégiai kontextus felülvizsgálata, beleértve a szervezet jövőképét, küldetését, célkitűzéseit, stratégiáját és taktikáját, valamint a külső üzleti környezetet is,
    • a problémák meghatározása és a kiváltó okok elemzése,
    • a szükséges változtatások azonosítása a probléma megoldása vagy a lehetőségek kihasználása érdekében,
    • az üzleti igények és megvalósítási lehetőségekkel kapcsolatos szervezeti egyetértés elérése.

  • Követelmény meghatározás- és menedzsment
    • a követelmények - mind a funkcionális, mind a nem funkcionális - feltárása és elemzése,
    • az üzleti / felhasználói követelmények és prioritások pontos láttatása,
    • a követelmények rendszerezése és rangsorolása olyan technikák alkalmazásával, mint például - de nem kizárólagosan - a termékútitervek, epikek, felhasználói történetek és backlogok,
    • a követelmények és limitációk olyan szintű meghatározása és validálása, amely lehetővé teszi az új vagy módosított szoftverek, rendszerek, folyamatok, termékek vagy szolgáltatások hatékony fejlesztését és üzemeltetését,
    • a követelménykezelési életciklus-modellek kezelése.

  • Megvalósíthatósági vizsgálat
    • megvalósíthatósági lehetőségek generálása és meghatározása,
    • annak biztosítása, hogy a lehetőségek összhangban legyenek a szervezet jövőképével, küldetésével, célkitűzéseivel, stratégiájával és taktikáival,
    • az érintett érdekelt felekkel és szakterületekkel való együttműködés,
    • a lehetőségek értékelése a pénzügyi, műszaki és üzleti megvalósíthatóság szempontjából.

Téged keresünk, HA:

  • gazdasági vagy informatikai területen szerzett felsőfokú végzettséggel rendelkezel,
  • legalább 3 év Üzleti elemzés területen szerzett tapasztalatod van,
  • ismered a design eszköztárát és szemléletét (gyakorlati alkalmazása előny),
  • képes vagy az önálló munkavégzésre és határidők tartására,
  • üzleti fókuszú és stratégiai gondolkodásmóddal bírsz,
  • kiemelkedő kommunikációs képességed van,
  • kreatív és proaktív személyiségnek tartod magad.

Előnynek számít, HA:

  • kereskedelem fejlesztési területen is szereztél már tapasztalatot,
  • IT szemlélettel rendelkezel,
  • ismered a projektvezetési módszertanokat, kiemelten a vízesés módszertant,
  • kommunikációs angol nyelvtudással bírsz.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk, egy segítőkész, támogató csapatban,
  • az alapbéreden felül a teljesítménytől függő ösztönző bérrel kiemelkedő jövedelmet érhetsz el,
  • piacvezető juttatási csomagot kínálunk, egyedülállóan magas Cafeteriával,
  • számunkra fontos az egészséged: magas színvonalú magán egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • kedvezményekkel, programokkal támogatjuk a sportolási lehetőségeket,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt,
  • Téged is várunk színvonalas közösségi programjainkon.

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.