Betöltés...

CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

 A Szerencsejáték Zrt. Játékfejlesztési és Stratégiai Igazgatóság munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Üzlet- és termékfejlesztési szakértő

Milyen feladatokban számítunk rád? / Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni:

  • a Társasági stratégiához illeszkedően a számsorsjátékok fejlesztési irányainak kidolgozása, fejlesztési ötletek gyűjtése, rendszerezése,
  • hazai és nemzetközi szerencsejáték ipari trendek figyelése, jó gyakorlatok adaptálhatóságának vizsgálata,
  • termék és/vagy szolgáltatás bevezetésének előkészítése,
  • koncepció elkészítése,
  • megvalósíthatósági tanulmányok és gyorselemzések készítése (nemzetközi, hazai piac elemzése, piacraviteli szempontok vizsgálata, gazdaságossági számítás, stb.),
  • üzleti követelmény specifikáció készítése,
  • bevezetés támogatása,
  • kapcsolattartás az üzleti és informatikai területekkel,
  • új, innovatív termék és szolgáltatás fejlesztési módszertanok megismerése és alkalmazása.

Téged keresünk, HA:

  • van befejezett felsőfokú gazdasági és/vagy gazdasági informatikai és/vagy műszaki végzettséged,
  • fejlesztésekhez kapcsolódó üzleti igény specifikációt már készítettél,
  • min. 2 év releváns munkatapasztalatot szereztél,
  • gyakorlatias üzleti, komplex gondolkodásmód jellemző rád,
  • pénzügyi ismeretekkel rendelkezel,
  • ügyfélközpontú megközelítésed van,
  • nyitott vagy desing thinking módszertan gyakorlati alkalmazására,
  • kiválóan kommunikálsz szóban és írásban egyaránt,
  • pontos, megbízható munkavégzés jellemző rád,
  • szeretsz csapatban dolgozni, de az önálló feladatokkal is szívesen foglalkozol,
  • középfokú angol nyelvtudásod van,
  • nyitott vagy a proaktív tanulásra és a megszerzett tudás alkalmazására/megosztására.

Előnynek számít, HA:

  • rendelkezel projektmenedzsment ismeretekkel (módszertanok, szoftverek: Atlassian Jira, MS Project),
  • érdeklődsz az innováció, technológiai trendek iránt,
  • van tapasztalatod termék vagy szolgáltatás fejlesztésben,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk,
  • jól megközelíthető, központi helyen lévő munkahelyen dolgozhatsz,
  • összetett, felelősségteljes szakmai feladatok várnak,
  • közreműködhetsz innovatív új termékek és szolgáltatások bevezetésében,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt,
  • versenyképes juttatási csomagot biztosítunk.

Kérjük, hogy a motivációs leveledet se felejtsd el csatolni!