Betöltés...

CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Kereskedelmi Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI OPERÁTOR

Milyen feladatokban számítunk rád? / Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni:

  • bejövő hívások fogadása és professzionális megválaszolása
  • a megkeresésekhez kapcsolódó adatrögzítés, tájékoztatás és megoldások kínálása ügyfeleinknek
  • értékesítő hálózat terminálkezelőinek támogatása, incidens kezelés
  • a játékosokkal történő kapcsolattartás, tájékoztatás a szolgáltatásokkal kapcsolatosan, ügyfélpanaszok kezelése
  • kapcsolattartás/aktív kommunikáció a társterületekkel

Téged keresünk, HA:

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • a kommunikációd választékos,
  • kiváló kapcsolatteremtő képességed van
  • határozott, udvarias, problémamegoldó és motivált személyiség vagy,
  • jó tanulási készségekkel rendelkezel, gyorsan építesz be új információkat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel bírsz (PC, Tablet, Okostelefon, Okostévék)
  • jó érzéked van az irodai alkalmazásokhoz (MS Office, Windows)
  • vállalod a több műszakos munkavégzést

Előnyt jelent:

  • társalgási szintű angol nyelvtudás szóban
  • jól bírod a monotonitást és a stresszt
  • a kereskedelemben/ügyfélkapcsolati munkakörben szerzett tapasztalat

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk
  • jól megközelíthető, központi helyen lévő munkahelyen dolgozhatsz,
  • összetett, felelősségteljes szakmai feladatok várnak,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt
  • versenyképes juttatási csomagot biztosítunk,
  • magas színvonalú egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • részt vehetsz közösségi programjainkon

Jelentkezési határidő: 2022.01.30.

Munkavégzés helye: 1106 Budapest, Fehér út 10.