CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Kereskedelmi Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI OPERÁTOR

Milyen feladatokban számítunk rád? / Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni:

  • bejövő hívások fogadása és professzionális megválaszolása,
  • a megkeresésekhez kapcsolódó adatrögzítés, tájékoztatás és megoldások kínálása ügyfeleinknek,
  • értékesítő hálózat terminálkezelőinek támogatása, incidenskezelés,
  • a játékosokkal történő kapcsolattartás, tájékoztatás a szolgáltatásokkal kapcsolatosan, ügyfélpanaszok kezelése,
  • kapcsolattartás/aktív kommunikáció a társterületekkel.

Téged keresünk, HA:

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • a kommunikációd választékos,
  • kiváló kapcsolatteremtő képességed van,
  • határozott, udvarias, problémamegoldó és motivált személyiség vagy,
  • jó tanulási készségekkel rendelkezel, gyorsan építesz be új információkat,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel bírsz (PC, Tablet, Okostelefon, Okostévék),
  • jó érzéked van az irodai alkalmazásokhoz (MS Office, Windows),
  • vállalod a több műszakos munkavégzést.

Előnyt jelent:

  • társalgási szintű angol nyelvtudás szóban,
  • jól bírod a monotonitást és a stresszt,
  • a kereskedelemben/ügyfélkapcsolati munkakörben szerzett tapasztalat.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk, egy segítőkész, támogató csapatban,
  • az alapbéreden felül a teljesítménytől függő ösztönző bérrel kiemelkedő jövedelmet érhetsz el,
  • piacvezető juttatási csomagot kínálunk, egyedülállóan magas Cafeteriával,
  • számunkra fontos az egészséged: magas színvonalú magán egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • kedvezményekkel, programokkal támogatjuk a sportolási lehetőségeket,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt,
  • Téged is várunk színvonalas közösségi programjainkon.

Megváltozott munkaképességű személyek jelentkezését is várjuk!