Betöltés...

CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ!

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Biztonsági Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Információbiztonsági munkatárs

Szeretnél egy profi nagyvállalat biztonsági területéhez csatlakozni? Szívesen részt vennél szerencsejáték specifikus információ biztonsági feladatok ellátásában? Szeretnél részese lenni a történelmi pillanatoknak? Motiválnak a kihívások, a lehetetlen küldetések?

Ha a válaszod igen, ez a Te helyed.

Milyen feladatokban számítunk rád? / Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni:

  • információbiztonsági események és incidensek kezelése, kivizsgálása,
  • a Társaság adatainak és információs rendszereinek biztonság érvényesítése,
  • információbiztonsági delegáltként részvétel a Társaság fejlesztési projektjeiben,
  • információbiztonsági vizsgálatok lefolytatása az informatikai rendszerek folyamatos biztonsági állapotának követése érdekében,
  • fenyegetések feltárása, kockázatok azonosítása,
  • dokumentációk, riportok és statisztikák készítése,
  • részvétel folyamatok és szabályzatok rendszeres felülvizsgálatában, véleményezésében,
  • információbiztonsági tudástár építése, feladatok dokumentálása.

Téged keresünk, HA:

  • szívesen lennél egy megújuló információbiztonsági csapat sikereinek részese,
  • releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel nagyvállalati információbiztonsági területen,
  • erős információbiztonsági affinitással rendelkezel,
  • ismered a nagyvállalati rendszerek működését on-premise és felhős környezetben,
  • tapasztalatod van különféle támadási és helytelen működési formák kezelése kapcsán,
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, határozott fellépés jellemez,
  • jó elemző és problémamegoldó képességed van,
  • szeretsz csapatban dolgozni,
  • felelősségteljes önálló munkavégzés, rendszerszemlélet jellemez.

Előnynek számít, HA:

  • informatikai/műszaki területen szerzett felsőfokú végzettséged van,
  • ISO 27001 szabvány szerinti információbiztonság ismeretekkel rendelkezel,
  • szereztél tapasztalatot multinacionális vállalatnál,
  • belső auditok elvégzésében szerzett tapasztalattal rendelkezel,
  • középfokon beszélsz angolul.

Nálunk ezeken a területeken fejlődhetsz:

  • információbiztonsági ismeretek,
  • stratégiai szemlélet,
  • projektmunkákban való részvétel,
  • együttműködés, csapatmunka.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk,
  • jól megközelíthető, központi helyen lévő munkahelyen dolgozhatsz,
  • összetett, felelősségteljes szakmai feladatok várnak,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt,
  • versenyképes juttatási csomagot biztosítunk,
  • magas színvonalú egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • részt vehetsz közösségi programjainkon

Munkaviszony jellege: határozott

Jelentkezési határidő: 2021.06.20.

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.