Betöltés...

A Szerencsejáték Zrt. Informatikai Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Windows rendszermérnök – alkalmazásüzemeltetői terület

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • Windows Server 2012+ és 2016 szerverek, a rajtuk futó üzleti- és felügyeleti alkalmazások teljes szerver oldali üzemeltetése:
    • felhasználók és jogosultságok adminisztrációja,
    • mentési és helyreállítási feladatok elvégzése, tesztelése,
    • frissítések telepítése és tesztelése,
    • monitorozás és hibakeresés,
    • konfiguráció módosítások és fejlesztések elvégzése/koordinálása,
    • L2 és esetenként L3 szintű támogatás biztosítása a felhasználók és a kapcsolódó rendszerek üzemeltetői felé,
    • dokumentációk készítése és naprakészen tartása,
    • felhasználói és L1 oktatások tartása, oktatási anyagok készítése,
    • kapcsolattartás a beszállítókkal és a felhasználókkal,
  • együttműködés más szervezeti egységekkel, javaslattétel felmerülő informatikai igények kielégítésére,
  • Társaság fejlesztései során felmerülő üzleti igények műszaki, illetve funkcionális specifikációba történő megfogalmazása,
  • szállítóktól beérkezett pályázatok, ajánlatok, specifikációk véleményezése,
  • az elfogadott és specifikált igények alapján új rendszerek bevezetése a bevezetés támogatása,
  • kifejlesztett és leszállított rendszerek tesztelési terveinek elkészítése, tesztelések dokumentálása,
  • dokumentációk készítése, naprakészen tartása,
  • már bevezetett rendszerek Rendszerdokumentáció – Üzemeltetési Utasítás szerinti üzemeltetése,
  • üzemeltetés során felmerülő hibák kivizsgálása, javítása vagy a javítás végrehajtásának felügyelete,
  • konzultáció a felhasználókkal és a szállítókkal,
  • közvetlen munkatársak szakmai támogatása,
  • az irodai rendszerek alapinfrastruktúrájának és alkalmazásrendszereinek általános ismerete,
  • az irodai rendszerek közül az üzemeltetési utasítások alapján felelőségi körébe rendelt rendszerek alapos ismerete.

Téged keresünk, HA:

  • van egyetemi vagy főiskolai végzettséged vagy megfelelő szintű szakmai tapasztalatod,
  • Szerver oldali operációs rendszereket magabiztosan tudod üzemeltetni (Windows Server 2012+ és 2016),
  • ismered az Active Directory-t,
  • vannak scriptelési ismereteid,
  • Windows HA környezet kialakításában és üzemeltetésében van tapasztalatod,
  • vannak alapvető hálózati ismereteid,
  • üzleti alkalmazások bevezetésében és üzemeltetésében jártas vagy,
  • proaktívan állsz a munkához és a feladatokhoz,
  • nyitott vagy az új technológiák megismerésére,
  • rendelkezel szakmai angol tudással.

Előnynek számít, HA:

  • vannak gyártó vizsgáid, minősítések megléte (Microsoft, ITIL…),
  • dolgoztál már nagyvállalatnál,
  • Digital Signage rendszer üzemeltetési tapasztalatod is van,
  • Linux alapú rendszerek üzemeltetésében jártas vagy,
  • IP telefónia / kontakt center üzemeltetéssel is foglalkoztál (Cisco, Siemens),
  • SAP on-premise rendszerek üzemeltetésében szereztél már tapasztalatot.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk
  • jól megközelíthető, központi helyen lévő munkahelyen dolgozhatsz,
  • összetett, felelősségteljes szakmai feladatok várnak,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt
  • versenyképes juttatási csomagot biztosítunk,
  • magas színvonalú egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • részt vehetsz közösségi programjainkon