Betöltés...

CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Humán Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Toborzás-kiválasztási szakértő – IT területre

Szívesen részt vennél egy egyedülálló iparág toborzás-kiválasztási tevékenységében? Motivál az új megoldások keresése? Szívesen lennél tagja egy dinamikus, lendületes toborzási csapatnak?

Ha a válaszod igen, Téged keresünk bővülő csapatunkba.

Milyen feladatokban számítunk rád? / Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni:

  • Informatikai Igazgatóságunk toborzás-kiválasztás oldali támogatása az üzleti stratégiákkal összhangban,
  • a megfelelő létszámú és összetételű dolgozói létszám biztosítása érdekében a teljes toborzás-kiválasztási folyamat menedzselése:
  • vezető támogatása a jelöltprofil felállításában, javaslattétel a kiválasztás módszertanára,
  • a megfelelő jelölt felkutatása változatos keresési technikák alkalmazásával, jelentkezők előzetes szűrése
  • interjúk megszervezése, HR interjúk megtartása, vezetők támogatása a szakmai interjúkon
  • jelöltek kiértesítése, ajánlatok kiadása, belépési folyamatok támogatása,
  • folyamatos együttműködés a szakterülettel és a Humán Igazgatóság munkatársaival,
  • keresési csatornák működtetése, fejlesztése, új keresési módszerek feltérképezése
  • toborzás, kiválasztás módszertanának fejlesztése.

Téged keresünk, HA:

  • felsőfokú szakirányú végzettséged van,
  • IT recruiterként szereztél már minimum 3 év tapasztalatot, akár vállalati, akár szolgáltatói oldalon,
  • magabiztosan kezeled a LinkedIn Recruiter felületét,
  • rendelkezel releváns sourcing tapasztalattal,
  • eredményesen tudsz kommunikálni különböző csatornákon az IT szakemberek irányába,
  • magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel,
  • munkádat az önállóság mellett a precízség és pontosság jellemzi,
  • érted és átlátod a komplex folyamatokat és összefüggéseket,
  • nyitott vagy új rendszerek megismerésére.

Előnynek számít, HA:

  • ismered az SAP Successfactors toborzási modulját,

Miért csatlakozz hozzánk?

  • összetett, felelősségteljes szakmai feladatok várnak,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt,
  • versenyképes juttatási csomagot biztosítunk,
  • magas színvonalú egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk,
  • jól megközelíthető, központi helyen lévő munkahelyen dolgozhatsz,
  • részt vehetsz közösségi programjainkon.

Munkaviszony jellege: határozatlan idejű munkaviszony