Betöltés...

CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Kereskedelmi Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

TELJESÍTMÉNY MENEDZSMENT SZAKÉRTŐ

Milyen feladatokban számítunk rád? / Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni:

  • az értékesítési terület képviselete a Társasági folyamatok kialakításában, a Társaság projektjeiben,
  • termékek, szolgáltatások bevezetéséhez, értékesítéséhez kapcsolódó folyamatok kialakításának és működtetésének támogatása,
  • értékesítési és bevételi tervek elkészítése, nyomon követése és aktualizálása,
  • értékesítési célértékek és minőségi mutatók meghatározása, felülvizsgálata, teljesülések nyomon követése,
  • riporting rendszer üzleti igényeknek megfelelő -struktúra, tartalom, folyamat- kialakítása, rendszeres adatszolgáltatás biztosítása,
  • értékesítési csatornák teljesítményének, tervteljesítésének folyamatos monitorozása,
  • motivációs rendszerek kialakítása, működtetése és hatékonyságvizsgálata, valamint időszakos értékesítési versenyek kiírása, menedzselése,
  • üzleti, valamint jutalék elemzések, teljesítmény menedzsment módosítási tervezetek hatásvizsgálatának elkészítése, változások kiértékelése,
  • teljesítménynövelő, hatékonyságjavító intézkedések kidolgozása és bevezetése,
  • a terület képviselete a Társaságon belül, aktív kapcsolattartás és egyeztetés a társterületekkel, döntéselőkészítő, illetve vezetői tájékoztató anyagok előállítása

Téged keresünk, HA:

  • van befejezett felsőfokú végzettséged,
  • felhasználói szinten használod az MS Office programokat,
  • hasonló munkakörben szereztél már legalább 5 év tapasztalatot
  • nyitott vagy új rendszerek megismerésére,
  • munkádat az önállóság mellett a precízség és pontosság jellemzi,
  • érted és átlátod a komplex folyamatokat és összefüggéseket,
  • felelős, megoldásfókuszú és eredményorientált működés jellemez

Előnynek számít, HA:

  • középfokú angol nyelvtudásod van szóban és írásban is,
  • van adatvizualizáció tapasztalatod
  • ismered az SQL programot

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk
  • jól megközelíthető, központi helyen lévő munkahelyen dolgozhatsz,
  • összetett, felelősségteljes szakmai feladatok várnak,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt
  • versenyképes juttatási csomagot biztosítunk,
  • magas színvonalú egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • részt vehetsz közösségi programjainkon