Betöltés...

CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ!

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Gazdasági Igazgatósága munkatársat keres határozatlan időre az alábbi munkakörbe:

Szenior számviteli munkatárs

Milyen feladatokban számítunk rád? / Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni:

  • teljeskörű könyvelési feladatok ellátása,
  • havi, negyedéves, éves zárásokban való részvétel,
  • adatszolgáltatási kötelezettségek teljesítése,
  • aktív közreműködés az új gazdasági informatikai rendszerek, ERP, más IT támogató rendszerek bevezetésében,
  • a számviteli osztály projektjeinek rendszerszintű támogatása, az osztály érdekeinek szakmai képviselete, a projektek koordinálása együttműködve társterületekkel,
  • a szakterület szakmai érdekképviselete, üzleti igények és informatikai megoldási lehetőségek összehangolása,
  • szakmai anyagok, beszámolók, előterjesztések készítése, szabályzatok felülvizsgálata,
  • leltározásban, selejtezési eljárásokban való aktív közreműködés,
  • egyéb számviteli és adminisztratív feladatok ellátása.

Téged keresünk, HA:

  • legalább 3 év nagyvállalati számviteli területen szerzett gyakorlattal rendelkezel,
  • szakirányú felsőfokú végzettséged van,
  • naprakész ismeretekkel rendelkezel a számviteli területet érintő jogszabályok terén,
  • jól működsz projektmunkákban, jártas vagy projektek menedzselésében,
  • szereted felkarolni az újításokat, innovatív látásmóddal rendelkezel,
  • hatékony, önálló, felelősségteljes munkavégzés jellemez,
  • érted és átlátod a komplex folyamatokat és összefüggéseket,
  • munkádat az önállóság mellett a precízség és pontosság jellemzi.

Előnynek számít, HA:

  • rendelkezel mérlegképes könyvelői végzettséggel,
  • szereztél tapasztalatot cégcsoporton belüli elszámolás és konszolidáció területén.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk,
  • jól megközelíthető, központi helyen lévő munkahelyen dolgozhatsz,
  • összetett, felelősségteljes szakmai feladatok várnak,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt,
  • versenyképes juttatási csomagot biztosítunk,
  • magas színvonalú egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • részt vehetsz közösségi programjainkon.