CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ!

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Jogi és Ellenőrzési Igazgatósága munkatársat keres határozott időre az alábbi munkakörbe:

SZENIOR BELSŐ ELLENŐR

Szívesen csatlakoznál egy dinamikusan fejlődő belső ellenőrzési csapatba? Hatékonyan megtalálod az innovációs lehetőségeket egy szabályozott környezetben is? Rendszerekben gondolkozol, a problémák gyökerét keresed? Ha a válaszod Igen, Téged keresünk!

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • kockázatelemzésen alapuló ellenőrzési tervjavaslat összeállításának irányítása,

  • tanácsadói és vizsgálatvezetői feladatok végrehajtása,

  • a Társaság céljai elérése érdekében az ellenőrzött szervezet kockázatkezelési, ellenőrzési és irányítási eljárásainak rendszerszemléletű értékelése,

  • hibák, szabálytalanságok megszüntetésére-, továbbá a gazdaságosság, hatékonyság javítására tett javaslatok egyeztetése az ellenőrzöttekkel,

  • belső ellenőrzési jelentések készítése, ezek átlátható, biztonságos kezelése,

  • a jelentésekben megfogalmazott javaslatokra készített intézkedési tervek megvalósulásának nyomon követése és utóvizsgálat keretében ellenőrzése,

  • a belső ellenőrzési vezetők szakmai támogatása a működésben, a minőségbiztosításban, fejlesztésben, az Ellenőrzési Szabályzat felülvizsgálatában és az éves beszámoló összeállításában.

Téged keresünk, HA:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel közgazdasági/pénzügyi és vagy jogi területen,

  • megfelelsz a 22/2019. (XII.23.) PM rendeletben szereplő – belső ellenőrökre vonatkozó – szakmai követelményeknek,

  • minimum 5 éves belső ellenőrzési területen szerzett tapasztalatod van,

  • felhasználói szintű MS Office ismeretekkel rendelkezel,

  • felelősségteljes vagy, precíz, jogszerű megoldásokra törekszel,

  • csapatban és önállóan is egyaránt hatékonyan dolgozol,

  • kiváló innovációs, problémamegoldó és elemző készségekkel rendelkezel.

Előnynek számít, HA:

  • tárgyalóképes üzleti szinten kommunikálsz angolul szóban és írásban egyaránt,

  • stratégiai szemléletmód jellemez,

  • van tapasztalatod beosztottak vezetésében, feladatok delegálásában.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk, egy segítőkész, támogató csapatban,

  • az alapbéreden felül a teljesítménytől függő ösztönző bérrel kiemelkedő jövedelmet érhetsz el,

  • piacvezető juttatási csomagot kínálunk, egyedülállóan magas Cafeteriával,

  • számunkra fontos az egészséged: magas színvonalú magán egészségügyi ellátásban részesülsz,

  • kedvezményekkel, programokkal támogatjuk a sportolási lehetőségeket,

  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt,

  • Téged is várunk színvonalas közösségi programjainkon.

Munkavégzés helye: Pécs

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidős, határozott idő.

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.