Betöltés...

CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Informatikai Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

SzENIOR IT BIZTONSÁGI RENDSZERMÉRNÖK KIEMELT TERÜLETRE

Milyen feladatokban számítunk rád? / Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni:

  • az IT biztonsági rendszerek üzemeltetése, támogatása a vállalati on-premise - és felhőrendszerekben,
  • a felügyeleti rendszerekből érkező biztonsági események definiálása és feldolgozása,
  • információbiztonsági események, megállapítások kezelésében való operatív részvétel,
  • IT biztonsági képességek tervezése és fejlesztése a vállalat kiberbiztonsági stratégiája és szabványai alapján,
  • Koncepció-ellenőrző (PoC) tesztek, technológiai kiértékelések IT biztonsági szempontok alapján,
  • O365, M365, MS Teams, Azure biztonsági szabályainak konfigurálása,
  • a hozzárendelt IT biztonsági platformok kezelése és fejlesztése, valamint a biztonsági politika és szabványainak rendszeres felülvizsgálata,
  • információbiztonsági infrastruktúra elemek fejlesztésében való aktív részvétel,
  • riportok készítése, kiértékelése,
  • erős kapcsolatok létesítése a kulcsfontosságú üzleti és technológiai érdekelt felekkel a konvergencia megteremtése érdekében,
  • feladatok precíz, folyamatos dokumentálása.

Téged keresünk, HA:

  • van befejezett felsőfokú végzettséged,
  • van legalább 5 év hasonló területen szerzett tapasztalatod,
  • a felsorolt technológiákban igazolható tapasztalattal rendelkezel,
  • erős Linuxos alapokkal rendelkezel,
  • informatikai biztonsági szemléletű vagy
  • elkötelezett vagy a szakma iránt,
  • proaktív, motivált személyiségnek tartod magad,
  • nagyvállalati környezetben is dolgoztál már
  • Zorp tűzfaleszközök ismered,
  • Cisco AnyConnect üzemeltetési zapasztalatod van,
  • FortiNet hálózati eszközök (FortiGate, FortiMail, FortiWeb) és a PaloAlto, Cisco ismered

Előnynek számít, HA:

  • IGL jogosultságkezelő rendszer üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
  • tanúsítványkiadó rendszereket ismered,
  • McAfee, TrendMicro végpontvédelmi megoldások (DLP, vírusvédelem) nem idegenek számodra
  • RSA Netwitness Logelemző rendszert ismered

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk
  • jól megközelíthető, központi helyen lévő munkahelyen dolgozhatsz,
  • összetett, felelősségteljes szakmai feladatok várnak,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt
  • versenyképes juttatási csomagot biztosítunk,
  • magas színvonalú egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • részt vehetsz közösségi programjainkon