Csatlakozz hozzánk

SZENIOR ÜZLETI PROJEKTMENEDZSER

pozícióba!

A Szerencsejáték Zrt.-nél a játék, a szórakozás és a nyerés izgalmát nyújtjuk játékosainknak. Ez az élmény és szenvedély nem csak játékosainkat, de munkavállalóinkat is áthatja. Legyél Te is nyertes és lépj be velünk érdekes, élményekkel teli, izgalmas világunkba!

Nálunk ezek a feladatok várnak:

  • projektcél definiálásában az igénylő területtel együttműködés,
  • a projektekkel kapcsolatos tevékenységek megtervezésé, ütemezése (projekt terv készítése), felügyelete, utókövetése és irányítása,
  • a projektfázisok végrehajtása, a mérföldkövek ellenőrzése és a szükséges kiigazítások végrehajtása a projekt követelményeinek való megfelelés érdekében,
  • projektstátusz jelentések készítése, szükség esetén eszkaláció,
  • projekt dokumentáció készítése,
  • projekt változás- és kockázatmenedzsment tevékenységének biztosítása,
  • projekt költségvetés utókövetése,
  • projektek menedzselése a Projektmenedzsment szabályzat iránymutatásainak megfelelően,
  • a cég Üzleti Projektmenedzsment Osztályát érintő szakmai projektekben való részvétel,
  • az üzleti és informatikai területtel való kiemelt kapcsolattartás (részvétel tesztelések és hibajavítások koordinációjában, release-ek tervezésében stb.).

Te vagy a legalkalmasabb erre a pozícióra, amennyiben:

  • felsőfokú gazdasági és / vagy informatikus végzettséged van,
  • legalább 3 év szakmai tapasztalattal és középfokú angol nyelvtudással rendelkezel,
  • felhasználói szintű MS Office, Jira és Confluence ismereteid vannak,
  • eredményesen tudsz csapatban dolgozni,
  • felelősséget vállalsz az általad elvégzett munkáért.

Előnyt jelent:

  • ügyfélközpontú vagy és szolgáltatói szemlélettel rendelkezel,
  • kreatív vagy és képes vagy asszertíven kommunikálni, valamint önállóan dolgozni,
  • megoldásfókuszú és eredményorientált vagy.

Miért érdemes hozzánk csatlakoznod?

  • nálunk egyedülállóan magas cafeteria juttatás, alapbéren felüli teljesítménytől függő ösztönző bér, továbbá színvonalas magánegészségügyi ellátás is vár,
  • megbízható, stabil nagyvállalati hátteret biztosítunk,
  • jól megközelíthető, központi helyen fekvő munkahelyen dolgozhatsz,
  • számos lehetőséggel támogatjuk szabadidőd eltöltését:
    • AYCM kártyával, különböző kedvezményekkel, és cégen belüli programokkal támogatjuk a sportolási szenvedélyedet,
    • közös céges egyesületünkkel változatos kulturális eseményen vehetsz részt,
    • Munkavállalói Támogató Programunk keretein belül ingyenes jogi, pszichológiai, pénzügyi vagy szociális támogatást is igénybe vehetsz,
  • segítünk szakmai fejlődésedben: képzéseken, tréningeken vehetsz részt,
  • közös Élménynappal, ünnepi rendezvényekkel és csapatépítőkkel garantáljuk a munkán kívüli kikapcsolódást.

A Szerencsejáték Zrt. elkötelezett támogatója a megváltozott munkaképességűek foglalkoztatásának.

EGYÜTT CSAK NYERHETÜNK!