Betöltés...

CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ!

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Gazdasági Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Számviteli munkatárs

Milyen feladatokban számítunk rád? / Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni:

  • teljeskörű könyvelési feladatok ellátása,
  • havi, negyedéves, éves zárásokban való részvétel,
  • adatszolgáltatási kötelezettségek teljesítése,
  • szakmai anyagok, beszámolók, előterjesztések készítése, szabályzatok felülvizsgálata,
  • iratkezelési, irattározási feladatok ellátása,
  • leltározásban, selejtezési eljárásokban való aktív közreműködés,
  • egyéb számviteli és adminisztratív feladatok ellátása.

Téged keresünk, HA:

  • legalább 3 év számviteli területen szerzett tapasztalattal rendelkezel,
  • szakirányú középfokú végzettséged, mérlegképes könyvelői képesítésed van,
  • magas szinten tudod kezelni a MS Office eszköztárát (kiemelten Word és Excel),
  • érted és átlátod a komplex folyamatokat és összefüggéseket,
  • erős analitikai, elemző készségekkel rendelkezel,
  • magas a monotonitástűrésed,
  • ügyfélközpontúság, szolgáltató szemlélet jellemez,
  • munkádat az önállóság mellett a precízség és pontosság jellemzi.

Előnynek számít, HA:

  • szakirányú felsőfokú végzettséged van,
  • nagyvállalatnál szerzett tapasztalattal rendelkezel,
  • van tapasztalatod integrált vállalatirányítási rendszerekkel.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk,
  • jól megközelíthető, központi helyen lévő munkahelyen dolgozhatsz,
  • összetett, felelősségteljes szakmai feladatok várnak,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt,
  • versenyképes juttatási csomagot biztosítunk,
  • magas színvonalú egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • részt vehetsz közösségi programjainkon.

Jelentkezési határidő: 2021.10.10.

Munkavégzés helye: 1106 Budapest, Fehér út 10.