CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ!

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Marketing és Kommunikációs Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

SPORTMARKETING OSZTÁLYVEZETŐ

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • a Társaság sportmarketing stratégiájának meghatározása és rendszerben történő végrehajtása, az értékesítési, terméktámogatói és kampánycélokkal összhangban a Társaság kommunikációjába való beépítése,

  • a sporttevékenységekkel, sportversenyekkel és a hazai és nemzetközi versenyrendszerekkel kapcsolatos közvetítési-, reklám- és marketingjogokkal kapcsolatos feladatok meghatározása, ellátása, koordinálása,

  • a sportmarketing és kommunikáció területéhez kapcsolódó szerződések teljesítésének támogatására szakmai tanácsadás a partnerek felé, konzultációk, workshopok szervezése,

  • sportfogadási termékekhez kapcsolódó termék kampányok alapkoncepciójának és social stratégiájának kidolgozásában való szakmai részvétel,

  • sportesemények rendezvényeinek előkészítése, sportszakmai szempontok alapján végzett koordinációja, kontrollja, kiértékelése,

  • a sportszervezetekkel való hatékony kommunikáció érdekében egy új, felhőalapú interaktív platform kialakítása, kezelése és folyamatos fejlesztése,

  • beosztottak munkájának támogatása és a munkafolyamatok hatékonyabbá tételére,

  • riportok, prezentációk készítése és azok bemutatása a klubok és szövetségek teljesítéseiről, javaslattétel azok lehetséges fejlesztésére.

Téged keresünk, HA:

  • szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezel,

  • 3 év releváns tapasztalatod van sportmarketing területen,

  • legalább 2 év vezetői tapasztalatod van,

  • erősséged a változáskezelés és a szervezőkészség, a munkafolyamatok tervezése,

  • kezdeményezőnek és proaktívnak tartod magad,

  • társalgási szinten beszélsz angolul.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk, egy segítőkész, támogató csapatban,

  • az alapbéreden felül a teljesítménytől függő ösztönző bérrel kiemelkedő jövedelmet érhetsz el,

  • piacvezető juttatási csomagot kínálunk, egyedülállóan magas Cafeteriával,

  • számunkra fontos az egészséged: magas színvonalú magán egészségügyi ellátásban részesülsz,

  • kedvezményekkel, programokkal támogatjuk a sportolási lehetőségeket,

  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt,

  • Téged is várunk színvonalas közösségi programjainkon.

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.