Betöltés...

CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ!

#SZERENCSEJATEKZRT #CSATLAKOZZHOZZANK #LEGYENSZERENCSÉNK

A Szerencsejáték Zrt. Informatikai Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
„PHP fejlesztő – fejlesztési feladatok ellátására”

Feladatok:

  • Nagyvállalati, pénzügyi alkalmazások fejlesztése
  • Aktív részvétel az új fejlesztési igények megtervezésében és kivitelezésében
  • Elosztott rendszerek fejlesztése mind on-premise, mind cloud környezetben
  • Architektúrális problémák felismerése és javítása, teljesítmény optimalizáció elvégzése
  • Mikroszervizek tervezése, fejlesztése
  • Magas színvonalú, újrahasznosítható „tiszta” kód írása
  • Adatbázistervezés
  • Factory tesztek támogatása
  • Együttműködés a tesztelő csapattal
  • Dokumentációk készítése

 Elvárások:

  • 3-5 éves PHP fejlesztési tapasztalat
  • Docker ismeretek
  • Kreatív gondolkodás
  • csoportban történő munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Fejlődési és tanulási hajlandóság

Általános szoftverfejlesztői ismeretek

    • alapvető algoritmusok
    • memória kezelés
    • kivételkezelés
    • kódtervezési minták
    • UML diagrammok
    • operációs rendszer (Linux) felhasználói szintű ismerete
    • Git ismeret és használat

 PHP ismeret

    • PHP ismeret- PHP 7.x fejlesztési ismeretek
    • OOP (Objektum Orientált Programozás) szemlélet
    • MVC (Model View Controller) architektúra ismerete
    • Codeigniter és/vagy symfony framework ismerete

Adatbázis ismeretek

    • SQL ismeret
    • Valamely standard SQL szerver ismerete (MSSQL, Oracle, MySQL, MariaDB vagy PostgreSQL)
  • Nagy terhelésű rendszerek adatbázis szintű optimalizációja

Előnyt jelent:

  • Funkcionális programozási ismeretek
  • Oracle middleware tapasztalat
  • CI/CD pipeline ismeret
  • Agilis fejlesztési módszertan ismerete

Amit nyújtunk:

  • Izgalmas, felelősségteljes feladatok
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Segítőkész munkatársak, összetartó csapat
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Kiszámítható nagyvállalati háttér

Jelentkezési határidő 2021. október 10.

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.