Betöltés...

CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ!

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Jogi és Ellenőrzési Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Kamarai jogtanácsos

Milyen feladatokban számítunk rád? / Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni:

  • a jogszabályi keretek között jogi képviselet ellátása, jogi tanács-, tájékoztatás adása, beadványok, szerződések és egyéb okiratok szerkesztése, a jogi munka megszervezésében való részvétel,
  • az ügykörében tudomására jutott jogsértésekre a szervezet vezetőjének figyelemfelhívása, azok megszüntetése érdekében javaslat megtétele,
  • a gazdasági és egyéb döntések, intézkedések, határozatok jogi szempontból történő előkészítése és végrehajtása,
  • szerződések megkötésének segítése, a szerződésekből származó és egyéb igények érvényesítése, valamint a gazdálkodó szervezetek jogaira és kötelezettségeire kiható egyéb megállapodások előkészítése, jogi szempontból történő vizsgálata,
  • a jogi, illetve igazgatási munka megszervezése, irányítása, a szervezet belső szabályzatainak kidolgozása, véleményezése, a különböző munkaviszonnyal összefüggő ügyekben meghatalmazás alapján a szervezet dolgozói képviseletének ellátása,
  • szakmai együttműködés az érintett belső szervezeti egységekkel.

Téged keresünk, HA:

  • egyetemi szintű jogász végzettséggel és diplomával, jogi szakvizsgával, és minimum 5 éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudásod van szóban és írásban,
  • büntetlen az előéleted,
  • felelős, megoldásfókuszú és eredményorientált működés jellemez,
  • munkádat az önállóság mellett a precízség és pontosság jellemzi,
  • érted és átlátod a komplex folyamatokat és összefüggéseket,
  • kiemelkedő kommunikációs készséggel rendelkezel,
  • minőségorientált, lendületes és kitartó vagy,
  • szakmai elhivatottság, lojalitás jellemez,
  • magasfokú problémamegoldó képességgel rendelkezel.

Előnynek számít, HA:

  • jártas vagy informatikai szakterület támogatásában.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk,
  • jól megközelíthető, központi helyen lévő munkahelyen dolgozhatsz,
  • összetett, felelősségteljes szakmai feladatok várnak,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt,
  • versenyképes juttatási csomagot biztosítunk,
  • magas színvonalú egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • részt vehetsz közösségi programjainkon.

Jelentkezési határidő: 2021.10.22.

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.