CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ!

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt Informatikai Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Junior IT biztonsági rendszermérnök

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • IT biztonsági rendszerek üzemeltetésének támogatása (tűzfaleszközök, levelezőszűrő, végpontvédelem, távoli elérés, loggyűjtő, mobileszköz védelem, logelemző),
  • végfelhasználók támogatása,
  • rendszermérnök kollégák támogatása,
  • fejlesztési projektekben való részvétel,
  • riportok készítése, kiértékelése,
  • dokumentációk felülvizsgálata, karbantartása.

Téged keresünk, HA:

  • van befejezett felsőfokú informatikai végzettséged,
  • 1 év hasonló területen szerzett tapasztalatod, de pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • ismered a Linux szerver operációs rendszereket,
  • Windows desktop és szerver operációs rendszereket,
  • rendelkezel alapvető hálózati ismeretekkel,
  • IT biztonsági szemlélettel,
  • elhivatott vagy a szakma iránt,
  • proaktív, motivált személyiséged van.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk, egy segítőkész, támogató csapatban,
  • az alapbéreden felül a teljesítménytől függő ösztönző bérrel kiemelkedő jövedelmet érhetsz el,
  • piacvezető juttatási csomagot kínálunk, egyedülállóan magas Cafeteriával,
  • számunkra fontos az egészséged: magas színvonalú magán egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • kedvezményekkel, programokkal támogatjuk a sportolási lehetőségeket,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt,
  • Téged is várunk színvonalas közösségi programjainkon.

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.