Betöltés...

CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Informatikai Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

INFRASTRUKTÚRA ARCHITEKT

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • a Szerencsejáték Zrt. infrastruktúra rendszerek elvárt rendelkezésre állás szerinti, hosszú távon stabil, támogatott, sztenderd megoldásokkal való tervezése, a tervek minőségbiztosításában,
  • projekt támogatóként a különféle üzleti igények megvalósításához társuló alap infrastruktúra fejlesztési szolgáltatások nyújtásában (például az igény kielemzése, megismerése, az ehhez kapcsolódó megoldás megtervezése, egyeztetése, a tervek dokumentálása, írásos rögzítése, iktatva, döntési lapok előterjesztése),
  • infrastruktúra rendszerek általános fejlesztési és továbbfejlesztési koncepciójának kidolgozásában, ütemezésében,
  • az osztály által kezelt rendszerek működtetési koncepciójának kidolgozásában, részvétel a kidolgozásban, a minőségbiztosításukban (pl. mentési stratégia, kapacitás menedzsment koncepció, monitoring és riasztási tervek, elévülés menedzsment, támogatási szintek tervezése stb.),
  • követelmény és teszt specifikációk készítésében,
  • a szervezeti egységben dolgozók szakmai támogatásában,
  • futó fejlesztésekben való szakmai konzultációk nyújtásában,
  • infrastruktúra rendszer alternatívák kielemzésében és ismertetésében, költséghatékony megoldásokra való javaslattételben, piaci trendek követésében,
  • beszerzési műszaki specifikációk készítésében, pályázatok, ajánlatok szakmai tartalmi véleményezésében

Téged keresünk, HA:

  • ha van 4-6 év szakterületi gyakorlatod,
  • rendelkezel 3+ év komplex, nagy nagyvállalati környezetben szerzett infrastruktúra fejlesztői és/vagy üzemeltetői tapasztalattal,
  • LAN, IP, SAN hálózatot alapszinten ismered,
  • IP szolgáltatásokat ismered (DHCP, DNS, NTP, BGP),
  • VMware szerver és hálózat virtualizáció alapszinten ismered (vSphere, vCenter, NSX, vSAN, SDDC),
  • van középszintű szakmai angol nyelvismereted,
  • igényes, pontos tervdokumentációkat tudsz készíteni (rajzokkal, leírásokkal, objektív specifikációkkal),
  • projekt csapatokkal való pozitív, jó együttműködést tudsz kialakítani

Előnynek számít, HA:

  • felhőalapú megoldásokban jártas vagy (IaaS, PaaS, SaaS),
  • Windows Szervert alapszinten ismered (AD, HyperV)
  • vannak gyártó vizsgáid, minősítéseid (CISCO, VMware, HPE, RedHat, ITIL…),
  • redhat Linuxot alapszinten ismered (IDM, KS, Satellite).
  • HPE szerver, CISCO (ACI), Brocade SAN, 3PAR, MSA tároló eszközt alapszinten ismered,
  • belső hálózati infrastruktúra alapismeretekkel rendelkezel (pl. „routing”, „switching”)
  • Kubernetes (k8s) alapismereted van

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk
  • jól megközelíthető, központi helyen lévő munkahelyen dolgozhatsz,
  • összetett, felelősségteljes szakmai feladatok várnak,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt
  • versenyképes juttatási csomagot biztosítunk,
  • magas színvonalú egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • részt vehetsz közösségi programjainkon