CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ!

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Biztonsági Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

INFORMÁCIÓBIZTONSÁGI MUNKATÁRS

Szeretnél egy profi nagyvállalat biztonsági területéhez csatlakozni? Otthonosan mozogsz az információbiztonság területén? Szívesen részt vennél szerencsejáték specifikus információ biztonsági feladatok ellátásában? Olyan munkahelyet keresel, ahol kiszámítható a munkavégzés?

Ha válaszod igen, várjuk jelentkezésed!

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • sérülékenységvizsgálat és penetrációs tesztek elvégzése,
  • informatikai rendszerek sebezhetőségeinek felderítése, javaslatok tétele,
  • etikus hacker vizsgálatok elvégzése,
  • elvégzett vizsgálatok magas szintű dokumentálása, megállapítások egyeztetése az érintett szakterületekkel,
  • rendszer auditok elvégzése, menedzselése,
  • részvétel projektek információbiztonsági követelményeinek meghatározásában.

Téged keresünk, HA:

  • releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel nagyvállalati OWASP, MASVS, MSTG ismeretekben,
  • van tapasztalatod sérülékenységvizsgálat során felhasznált eszközök használatában,
  • jártas vagy SOAR rendszerben történő munkavégzésben,
  • tapasztalattal rendelkezel a különféle támadási és helytelen működési formák logokban történő felismerésében,
  • kiváló a kommunikációs és kapcsolatteremtő készséged, határozott fellépés jellemez,
  • elemző és problémamegoldó képességed kiemelkedő,
  • közel áll hozzád a csapatmunka és a felelősségteljes, önálló munkavégzés,
  • kimagasló rendszerszemlélettel rendelkezel.

Előnynek számít, HA:

  • informatikai/műszaki területen szerzett felsőfokú végzettséged van,
  • rendelkezel etikus hacker és egyéb kiberbiztonsági minősítésekkel (pl.: OSCP, CEH, CRTE),
  • részt vettél kibervédelmi gyakorlatokon,
  • tapasztalattal rendelkezel offensive security/penetrációs teszt kapcsán, ismerős számodra a MITRE ATT&CK framework,
  • multinacionális vállalatnál szerzett releváns tapasztalatod van,
  • középfokú angol nyelvtudással rendelkezel.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk,
  • jól megközelíthető, központi helyen lévő munkahelyen dolgozhatsz,
  • összetett, felelősségteljes szakmai feladatok várnak,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt,
  • versenyképes juttatási csomagot biztosítunk,
  • magas színvonalú egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • részt vehetsz közösségi programjainkon.

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.