Betöltés...

CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ!

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Biztonsági Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Információbiztonsági munkatárs

Szeretnél egy profi nagyvállalat biztonsági területéhez csatlakozni? Szeretnél fejlődni az információbiztonság területén? Szeretnél jobban bele látni a Szerencsejáték rendszereinek világába? Motiválnak a kihívások, a lehetetlen küldetések?

Ha a válaszod igen, ez a Te helyed.

Milyen feladatokban számítunk rád? / Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni:

  • információbiztonsági logok elemzése,
  • logelemző riasztási szabályrendszer szerkesztése a detektálási képesség javítása,
  • részvétel a reagálási forgatókönyvek, playbook-ok kidolgozásában, felülvizsgálatában
  • információbiztonsági események kezelése, kivizsgálása, riportok és statisztikák készítése,
  • részvétel folyamatok és szabályzatok rendszeres felülvizsgálatában, véleményezésében,
  • javaslatok a Társaság biztonsági logelemző rendszereinek fejlesztése kapcsán,
  • információbiztonsági tudástár építése, feladatok dokumentálása.

Téged keresünk, HA:

  • releváns szakmai tapasztalatod van nagyvállalati információbiztonsági területen,
  • rendelkezel szakmai tapasztalattal nagyvállalati informatikai területen erős információbiztonsági affinitással,
  • ismered a nagyvállalati rendszerek működését on-premise és felhős környezetben,
  • tapasztalattal rendelkezel különféle támadási és helytelen működési formák logokban történő felismerése kapcsán,
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készséged van, és határozott fellépésed,
  • elemző és problémamegoldó képességed kiemelkedő,
  • csapatmunka és felelősségteljes önálló munkavégzés jellemez,
  • rendszerszemlélet jellemez.

Előnynek számít, HA:

  • rendelkezel informatikai/műszaki területen szerzett felsőfokú végzettséggel,
  • rendelkezel ISO 27001 szabvány szerinti információbiztonság ismeretekkel,
  • van multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalatod,
  • van belső auditok elvégzésében szerzett tapasztalatod,
  • középfokon beszélsz angolul.

Nálunk ezeken a területeken fejlődhetsz:

  • együttműködés, csapatmunka,
  • információbiztonsági ismeretek,
  • stratégiai szemlélet,
  • projektmunkákban való részvétel.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk ,
  • jól megközelíthető, központi helyen lévő munkahelyen dolgozhatsz,
  • összetett, felelősségteljes szakmai feladatok várnak,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt,
  • versenyképes juttatási csomagot biztosítunk,
  • magas színvonalú egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • részt vehetsz közösségi programjainkon.

Jelentkezési határidő: 2021.03.28.

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.