Betöltés...

A Szerencsejáték Zrt. Informatikai Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

INCIDENS MENEDZSER

Érdekel a szerencsejáték világa? Szeretnéd megismerni hogyan működik egy ilyen rendszer? Milyen informatikai háttér szükséges a kiszolgálásához? Szívesen közreműködnél a szolgáltatás minőségének magasabb szintre emelésében?

Ha a válaszod igen, Téged keresünk.

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • ITIL módszertan kereteinek megfelelően incidensek kezelése,
  • incidensek elhárításának az irányítása, probléma esetén a normál szolgáltatási feltételek mihamarabbi visszaállítása
  • az események pontos, precíz dokumentálása
  • az incidensek üzleti tevékenységre gyakorolt káros hatásának minimalizálása,
  • szolgáltatás minőségének lehetséges legjobb színvonalának biztosítása,
  • SLA-k, KPI-ok megfelelő szinten tartása,
  • kapcsolódó területekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • információáramlás koordinálása,
  • éles hibák javításának nyomon követése

Te vagy a legalkalmasabb erre a pozícióra, HA:

  • ITIL módszertant ismered
  • kritikus incidensek kezelésében, koordinációjában van tapasztalatod,
  • dolgoztál már nagyvállalati környezetben,
  • angolul (legalább írásban) jól kommunikálsz
  • kiemelkedő kommunikációs készséggel rendelkezel,
  • képes vagy önálló munkavégzésre
  • erős érdekérvényesítő képességed van,
  • proaktív, precíz és gyors vagy.

Előnyt jelent számodra, HA:

  • ITIL vizsgával rendelkezel
  • tesztelési munkában szerzett jártassággal, szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • IT területen szerzett felsőfokú végzettséged van,
  • ISTQB Foundation Level vizsgával bírsz,
  • ismerős vagy a tesztelési módszertanok területén; ezek gyakorlati alkalmazásában szerzett, tapasztalattal rendelkezel,
  • alkalmazásfejlesztési projektek végrehajtása során szerzett tapasztalattal rendelkezel,

Miért csatlakozz hozzánk?

  • Megismerheted az országban egyedüliként működő szerencsejáték fogadási rendszerét,
  • inspiratív, nyitott, támogató és családias közeg fogad nap mint nap,
  • jól megközelíthető, központi helyen lévő munkahelyen dolgozhatsz,
  • versenyképes fizetést és juttatási csomagot kínálunk,
  • magas színvonalú egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • válsághelyzet esetén is stabil hátteret biztosítunk,
  • felelősségteljes feladatok várnak,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt.