Betöltés...

CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt Informatikai Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

IT BIZTONSÁGI SZERVEZŐ

Milyen feladatokban számítunk rád? / Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni:

  • a Társaság informatikai szabályozási rendszerének fejlesztése,
  • javaslattétel a jelenlegi IT biztonsági rendszerek fejlesztésére, új rendszerek tesztelésére és bevezetésére,
  • a Társaság informatikai projektjeiben biztonsági követelmények érvényesítése, technikai és technológiai szempontú támogatása,
  • közreműködés a Társaság felhős biztonsági kontrolljainak kialakításában és fejlesztésében,
  • közreműködés a Társaság felhős biztonsági szabályozásának kialakításában,
  • végponti és felhős DLP bevezetés támogatása,
  • döntéselőkészítő dokumentációk készítése,
  • Társasági KPI mutatók fejlesztése,
  • informatikai biztonsági riportok készítése,
  • a működő informatikai biztonsági folyamatok áttekintése, azok szükség szerinti módosításának kidolgozása,
  • informatikai fejlesztések IT biztonsági szempontú támogatása technikai és technológiai oldalról

Téged keresünk, HA:

  • van befejezett felsőfokú informatikai végzettséged,
  • rendelkezel legalább két év informatikai biztonsági audit tapasztalattal,
  • Microsoft felhős biztonsági rendszereit ismered,
  • végponti DLP szoftvereket ismered,
  • jó kommunikációs készséged van írásban és szóban is,
  • szakmai angol nyelvtudás nem okoz nehézséget,
  • rendszerszemlélet jellemez,
  • vonatkozó standardokat jól tudod (ITIL, NIST, ISO 27001)

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk
  • jól megközelíthető, központi helyen lévő munkahelyen dolgozhatsz,
  • összetett, felelősségteljes szakmai feladatok várnak,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt
  • versenyképes juttatási csomagot biztosítunk,
  • magas színvonalú egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • részt vehetsz közösségi programjainkon