Betöltés...

CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Informatikai Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

HÁLÓZATI RENDSZERMÉRNÖK CSOPORTVEZETŐ

Milyen feladatokban számítunk rád? / Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni:

  • folyamatos hálózati infrastruktúra fejlesztés és üzemeltetés,
  • fejlesztések tervezése, beszerzések előkészítése, tervek végrehajtása, monitorozása,
  • üzemeltetés során felmerült problémák és incidensek kezelése, megoldása, eszkalációja,
  • ügyelet vagy készenlét nyújtása,
  • együttműködés és kapcsolattartás a társszervezetekkel, szolgáltatókkal, beszállítókkal, gyártókkal,
  • dokumentációk, nyilvántartások készítése véleményezése és naprakészen tartása,
  • audit támogatás, közreműködés,
  • hálózatüzemeltető csoport (3-4 fő) kiépítése, vezetése (feladatkiosztás, követés), időszakos értékelése,
  • üzemeltetési módszerek, folyamatok kidolgozása, felügyelete.

Téged keresünk, HA:

  • van felsőfokú szakirányú végzettséged vagy 3+ év komplex nagyvállalati környezetben szerzett hálózat fejlesztői és üzemeltetői tapasztalatod,
  • Cisco routerek, switchek termékeket ismered,
  • van Cisco CCNA, CCDA vagy azzal egyenértékű tudásod,
  • LAN, WAN, IPT technológiák magas szintű ismered,
  • IP alapszolgáltatások behatóan ismered (DHCP, DNS, NTP, BGP, VPN),
  • alapszinten ismered: Windows, Linux, VMware,
  • alapvető szkriptelési tudásod van (pl.: bash, python),
  • rendelkezel szakmai angol nyelvismerettel,
  • jó a szervezőkészséged.

Előnynek számít, HA:

  • vannak gyártó vizsgáid, minősítéseid (Cisco CCNP, CCDP),
  • dolgoztál már nagyvállalatnál,
  • Cisco ACI rendszert ismered,
  • van ITIL, VMware NSX-T ismereteid,
  • rendelkezel Kubernetes (k8s) ismeretekkel,
  • B kategóriás jogosítványod van.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk
  • jól megközelíthető, központi helyen lévő munkahelyen dolgozhatsz,
  • összetett, felelősségteljes szakmai feladatok várnak,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt
  • versenyképes juttatási csomagot biztosítunk,
  • magas színvonalú egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • részt vehetsz közösségi programjainkon.