CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ!

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Kereskedelmi Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

CRM SPORTFOGADÁSI ELEMZŐ

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • sportfogadó ügyfelekre CRM stratégia kialakításának támogatása,
  • sportfogadáshoz köthető CRM kampányok szervezésének támogatása: célcsoport meghatározás, forgalmi előrejelzések készítése, monitorozás, kampányhatékonyság visszamérése, javaslattétel a kampányok továbbfejlesztésére,
  • ügyfél-elégedettséget, ügyfélértéket növelő aktivitások kialakításában való részvétel, kapcsolódó tevékenységek hatékonyságának mérése,
  • CRM rendszer továbbfejlesztésében való aktív részvétel,
  • időszakos elemzések, prezentációk, vezetői riportok készítése, döntéselőkészítő anyagok összeállítása.

Téged keresünk, HA:

  • befejezett, releváns felsőfokú végzettséged van,
  • erős MS Excel felhasználói és statisztikai ismeretekkel rendelkezel,
  • ismered az SQL lekérdezőnyelv alapjait,
  • pontosan és precízen végzed a munkádat,
  • érdeklődsz a sportfogadás iránt,
  • jól tudsz csapatban dolgozni,
  • szívesen veszel részt a kreatív és az analitikus gondolkodást igénylő feladatokban is.

Előnynek számít, HA:

  • ismersz az adatelemzéshez releváns programozási nyelveket (SAS, Python, R stb.),
  • van modellezési tapasztalatod SAS Enterprise Guide, IBM Modeler vagy más adatbányászati szoftverrel,
  • fejlesztői gondolkodásmóddal rendelkezel,
  • van üzleti oldali fejlesztésmenedzsment tapasztalatod,
  • társalgási szinten kommunikálsz írásban és szóban angolul.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk, egy segítőkész, támogató csapatban,
  • az alapbéreden felül a teljesítménytől függő ösztönző bérrel kiemelkedő jövedelmet érhetsz el,
  • piacvezető juttatási csomagot kínálunk, egyedülállóan magas Cafeteriával,
  • számunkra fontos az egészséged: magas színvonalú magán egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • kedvezményekkel, programokkal támogatjuk a sportolási lehetőségeket,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt,
  • Téged is várunk színvonalas közösségi programjainkon.

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.